Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Visszahuzodik a has szules utan?

Visszahuzodik a has szules utan?

Figyelt kérdés

Szules utan maradtam a hasam also reszen egy hajhurkaval ami kibuggyano es kisse lóg pontosabban kitüremkedik csunyan inkabb.

A hasam köver fennt is kidudorodik mintha meg mindig 5 honapos lennek .

Ha fogyok van sansz h visszahuzodik a kituremkedö also hajhurka?



2016. jún. 22. 09:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de az, hogy hurkák vannak a hasadon, nem a szülés miatt van, hanem amiatt, hogy 89 kg vagy. Nem lehet mindent a szülésre fogni, főleg nem három év után. Én voltam a magasságomhoz 92 kg is, és úgy néztem ki, mint aki terhes, pedig akkor még szülés előtt voltam.

Ha fogysz, és nem lesz háj a hasadon, akkor nyilvánvalóan visszahúzódik majd minden hurka, sőt idővel el is fog tűnni. Amennyiben nem szeretnéd, hogy lógjon a bőröd, igyekezz lassan fogyni, és ne a nőklapja-kiskegyed-femina villámcsodadiétáiba vágj bele.

Kiszámolt étrend, szálkásító diéta, heti 3x40 perc aerob edzés és heti 3 teljes testes súlyzós edzés. Ne aggódj, a súlyzós edzéstől nőként naturálban sosem leszel túl izmos. ;)

Saját tapasztalatból mondom egyébként, hogy a has visszahúzódik, ha teszel érte, de magától nem fog. Én 4 hónapja szültem a másodikat, és vannak olyan pillanataim, amikor belenézek a tükörbe, hogy csinosnak látom magam. Nincs terheshasam, de még rengeteg munka áll előttem, mert eleve súlyfelesleggel estem teherbe.

Akkor nem húzódik vissza a has, ha szét van nyílva a hasizmod, de azt speciális gyakorlatokkal helyre lehet hozni pár hónap alatt.

2016. jún. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
11-es, ez más hurka, amiről a kérdező beszél. Az egy dolog, hogy túlsúlyos, de szülés után valóban maradhat a köldök alatti részen egy furcsa " állagú", megereszkedett bőr és hájréteg. Aki nehezen fogy hasból, annak ez nagy mumus lesz. Én 2 gyermeket szültem, a másodikat majdnem 4 éve. Rajtam is van 8 kg felesleg, de elég arányosan oszlik el. Viszont az érintett terület rajtam is csúnya. 4 hónapja kezdtem változtatni, nagyon jól eszem, kalóriát számlálok, heti háromszor járok személyi edzőhöz. Már most látható a változás, formásodtam, a ruháim sokkal jobban állnak, szebbek az arányaim. De a hasamon, főleg az érintett területen nem látok változást. A karom, hátam, lábam, fenekem feszesebb lett, de a terhességi hájréteg sajnos még kitartóan ott van...
2016. jún. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem elég jól visszahúzódott. 1 éve még én is úgy néztem ki, mint aki terhes. 4 éve szültem, most 15 kilóval vagyok kevesebb, mint a 2. szülés után. A zsírpárnák eltűntek a hasamról is, viszont nekem is szétnyílt a hasizmom, ezért nincs olyan tartása, mint régen, de próbálom megerősíteni. A bőröm sem maradt plöttyedt, nem lóg sehol. Étrendváltoztatással fogytam, nem edzettem mellette, de elég sokat mozgok, nem sok időm van tunyulni 2 kis örökmozgó gyerkőc mellett. Ja és elmúltam 40.
2016. jún. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!