Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akik kitartanak, és sportolnak...

Akik kitartanak, és sportolnak, diétáznak, fogynak, mi ad/adott erőt?

Figyelt kérdés

Egy családtag/ismerős példája, fényképek, mások sikerélménye, az elképzelt jövő, a bizonyítási vágy, vagy mi?

Amikor elgyengültök és legszívesebben egy tepsi sütit felfalnátok, vagy egy jó szaftos pizzát, mire gondoltok?


2010. ápr. 14. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Én 4-szer is komolyabban megpróbáltam lefogyni, de mindig 2 hét után abbahagytam mert nem volt erőm. Ezt követte a bezabálás, visszahízás és a depresszió.

A 4. alkalommal olyan mély depresszióba estem, hogy az 5. próbálkozásnál már tudtam, hogy soha többé nem akarom azt átérezni. Ezért 4 hónap alatt szép szálkásra lefogytam és már nagyon régóta tartom is a súlyomat.

Ha valaki igazán gyűlöli magát a súlya miatt annak ez bőven elég motiváció.

2010. ápr. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. Jön a nyár, és elborzaszt a gondolat hogy újra túlsúlyosként flangáljak a strandon a sok csinos csaj között.

2. Fényképek a régi önmagamról.

3. Diétázni se úgy kell mint aki megveszett. Aki tudja magáról hogy nagyon édesszájú az engedjen meg magának kis mennyiséget, pl. egy szelet süti (egy héten egyszer kétszer), majd menjen el kocogni egyet. Innentől kezdve önkontroll kérdése.. többet nem lehet és kész.

4. A legnagyobb segítséget nekem a fogyókúrás naplóm jelenti - megterveztem hogy egy nap kb mennyi kcal-t ehetek, mindent leírok amit megettem és a végzett testmozgást is. Aztán visszanézem és azt mondom magamnak hogy na eddig is milyen jól ment, ezután is fog, és nem érné meg elrontani.

2010. ápr. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Számomra az volt motiváló, hogy beindult a fogyás.

Próbáltam korábban is leadni egy kis súlyt, de eltelt 1-2 hónap, és semmmi, vagy max 1-2 kiló, ami ugye nem nagy eredmény.

Most viszont elég hamar elkezdtem fogyni, és ez lelkesít, hogy nem szabad feladni!

Csak jó módszer kell hozzá!

2010. ápr. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Alapjában nem vagyok rossz helyzetben, a bátyám is egészségesen fogyott vagy 20 kilót. Rajtam jóval kevesebb van, de mikor látom a tesóm az plusz erő. Mellesleg van egy aranyos anyukám, aki odafigyel a főzésre. Én is vezetek étkezési naplót. Apukám is jön néha velem futni. Sok minden függ a körülötted levőktől is. Nem irigylem azokat a lányokat, akiknek még kérésre sem főznek egészségesebben otthon. Ugy persze, hogy sokkal nehezebb. Mindenem a családom és hogy nyárra nagyon szuperül fogok kinézni ha folytatom, tehát ez motivál.
2010. ápr. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az első próbálkozásom kudarcba fulladt, nem volt elég akaraterőm. Másodjára kezdtem el, kb. fél éve, és azóta ledobtam 18 kilót. Csak egy motivációt kell találni, de a kulcsszavak: mozgás, egészséges táplálkozás.
2011. febr. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!