Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 hónap alatt 15 kiló lehetséges?

2 hónap alatt 15 kiló lehetséges?

Figyelt kérdés

Minden nap salit ennék csak :)

Ma pl cézársalátát ettem mi kb 400 kalória, mert volt benne ugye husi, sajt, stb :)

meg még valami kis gyümit vagy valamit ennék.

Az a jó hogy dolgozom diákmunkásként és sokat vagyok éjjeles és ilyenkor nincs időm enni. Meg valahogy étvágyam sincsen.

Szerintetek lemehet ennyi?


2016. júl. 2. 17:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Biztos plöttyedt vagy, plusz alig várom, hogy fellépejenek az elégtelen táplálkozás során megjelenő egészségügyi rendellenességek. Én anorexiás voltam, tudom miről beszélek. De ha nem lesz menstruációd, hullni fog a hajad, székrekedésed lesz stb, akkor jusson eszedbe, hogy figyelmeztettünk. És azt tanácsolom, hogy ezentúl egész épetedben salátán élj, mert ha nekikezdesz enni vissza jön majd 20 kg is.
2016. aug. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!