Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jó fogyókúra ez? (tovább lent)

Jó fogyókúra ez? (tovább lent)

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, 173 cm, 67 kg. A BMI szerint enyhén túlsúlyos vagyok. Szeretnék leadni 7 kg-ot. Délelőtt megeszem ami a suliban adnak, hétfőn általában tea-kenyér, kedd tej-kenyér(vagy péksütemény), szerda tea-kenyér, csütörtök kakaó-péksütemény, péntek kávé-tejbedara, műzli (ilyesmik)ebédre hétfő-tésztás ételek, kedd-főzelék, szerda-tésztás ételek, csütörtök-főzelék, péntek- hús, mikor hazaérek tornázom eegy norbi 2008-at, uzsonnára zöldséget, gyümölcsöt, vacsora (6 előtt) tej.
2010. ápr. 14. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:
miért adnál le 7 kg-ot amikor 4 is bőven megteszi?
2010. ápr. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

akkor csak 4-et

kössz

2010. ápr. 14. 17:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Tej, péksütik, tészták. Ezeket iktasd ki, és hamar lefog menni.
2010. ápr. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ostobaság kiiktatni a szénhidrátokat, hiszen minőségi éhezés alakulna ki. A fogyás csak ideiglenes lenne. Maradhat reggelire a szénhidrát. Igyekezz arra, hogy délután(!) ne egyél sütiket, tésztákat, kenyeret.


Mozogj valamit. Kocogj, biciklizz heti 3x, ha teheted, de Norbi vagy Réka is tökéletes.

2010. ápr. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves 17:40-es válaszoló!


Szerinted az aki menzán étkezik és az ételek 50%-a kenyér vagy tészta, hogyan tudná kiiktatni az étrendjéből a szénhidrátot? Éhezzen míg haza nem ér és aztán dobjon össze egy salit? -.-


Véleményem szerint a vacsora nem jó megoldás. Igyál tejet, mert fontos a Ca, de ne vacsora címén. Valami könnyű ételt egyél. Joghurt egy kis müzlivel, ilyesmit.

2010. ápr. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2010. ápr. 14. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!