Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 hónap alatt hogyan lehet...

2 hónap alatt hogyan lehet fogyni mozgás nélkül?

Figyelt kérdés

Mire elkezdődik az iskola, addigra szeretnék lefogyni 4-5 kg-ot.

Hogyan lehetne ezt megvalósítani úgy, hogy nem kell hozzá nagyon sokat mozogni, esetleg naponta csak 10-15 percet?

A válaszokat előre is köszönöm:)



2016. júl. 5. 18:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Diétával hogy kevesebb kalóriát viszel be mint amire szükséged van. Ne egyél kenyeret fehérlisztes dolgokat cukrot és mézet. De én javaslom a mozást mert sokkal jobbformába tudnál jönni.
2016. júl. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Sportolni jó dolog ;) Miért nem szeretnél mozogni?:o
2016. júl. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Varga Péte4 válasza:
Naponta 10-15 percet mozogni a fogyástól függetlenül is kell. A mozgásnak egyébként nincs döntő szerepe a fogyásban, mivel a szervezet nyugalmi energiaigénye napi 1500 kcal körül van, 8 óra nehéz fizikai munka hatására mehet föl 3000 kcal értékre. Szóval, ha napi 1000-1500 kalóriát veszel be a szokásos napi aktivitás mellett fogyni fogsz.
2016. júl. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Sajnos a bokám nem a legjobb helyzeetben van most, mert több mint 4 hónapja fáj, és ezért a futás/olyan féle mozgás amihez sokat kell használni a ábat esélytelen lenne.

VALAKII!!!(aki még olvassa ezt a kommentet) tudtok olyan napi-diétát mondani, amely kevés kalóriát tartalmaz, de nem marad tőle éhes az ember?

Előre is köszönöm:)

2016. júl. 5. 20:41
 5/16 anonim ***** válasza:
Akkor végezz talajtornát, sok olyan gyakorlat van, amihez nem kell a bokád. Orvos mit mondott?
2016. júl. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Hogy ne eröltessem, és ne fussak a nyáron.

Tudsz mondai talajgyakorlatokat?:)

2016. júl. 5. 21:19
 7/16 anonim ***** válasza:
nincs oyan, hogy keveset eszel és nem leszel éhes, plusz ez egészségtelen is, így nem nem tudunk mondani olyan diétát, amiben kevés a kcal, de nem leszel éhes.
2016. júl. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Varga Péte4 válasza:

Kis éhezés nélkül valóban bajos fogyni... Kicsit azért át lehet verni a szervezetet. pl.: naponta többször, keveset enni; ha műsoron kívül rád jön az ehetnék, akkor valami zöldségfélét elrágcsálni (sárgarépa,karalábé, uborka); fehér kenyér helyett valami teljes kiőrlésű, magvas kenyeret enni (nem mintha ezeknek kisebb lenne a kalóriaértéke, de jobban telítenek); rizs, krumpli, tészta helyett inkább valami zöld köretet enni. Ellenőrzésképpen eleinte érdemes valami naplót vezetni a napi kalória bevitelről, utána már jól tudsz saccolni is.

A kúra elején viszonylag gyors fogyást fogsz észlelni, ez azonban csalóka, mert leginkább attól van, hogy a kevesebb kajához kevesebb vizet tart vissza a szervezet, de utána biztosan fogyni fogsz, ha kitartó vagy. Ha meg még szerencsés is vagy, kialakulnak olyan táplálkozási szokásaid, amelyekkel könnyedén tudod tartani a kisebb súlyodat :)

2016. júl. 6. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
szerintem egy küadós sétára te is mehetsz ahol intenzívebben mozogsz kicsi erősithetsz is hasa csípőre popsira.
2016. júl. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
0%

[link]

Ezt ajánlom. Én még nem probáltam, én is most szeretném. Tóth Vera ezzel adott le 27kg-ot.!!! Úgyhogy én is tuti kirpróbálom!

2016. júl. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!