Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit hibáztam a mai étrendemben?

Mit hibáztam a mai étrendemben?

Figyelt kérdés

Reggeli: 1/2 bögre zabkorpából készült zabkása egy őszi barackkal.

Ebéd: Egy párolt hekk, 1/2 marék főtt barna rizs, 2 kicsi főtt répa

Vacsora: 2 főtt répa, 70 g cottage sajt, 2 főtt tojás.


Clean eating elveket követek amúgy.

A kalóriabázis alapján 1000 kcal körül fogyasztottam el.

Emellé ittam 1 l zöld teát és 3 l vízet.

Mit hibáztam azon kivül, hogy még elfért volna vagy 200 kcal az egészséges fogyáshoz?



2016. júl. 6. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:

A vacsora tűnik kevésnek, ami megmutatkozik az 1000 kcal-n.


Egyébként a clean eating egyik lényege nem éppen az, hogy naponta 5-6 alkalommal eszik az ember?

2016. júl. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De igen, csak nekem nem volt alkalmam, mert vizsgáztam majdnem egész nap.
2016. júl. 6. 16:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Ebben mi lenne a hiba? Ha nem maradtál éhes akkor tökmindegy, hogy 1000 vagy 1200 kcalt ettél, biztos kevesebb mint a BMR-ed úgyhogy deficitben vagy. Attól nem lesz egészségesebb hogy 200-al többet ettél.
2016. júl. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudok róla, hogy a clean eating előírná, hogy az ember sokszor egyen, ha passzol hozzá, ha nem. Rendes (most nem fejtem ki, az mit jelent) ételeket kell enni, ahogy nekünk jó, nekem ez a clean eating.


A napod elég jónak tűnik, de tényleg keveset ettél. Ez ne legyen rendszeres, de alkalmanként nyilván belefér.


Zabkorpás zabkása, erről még nem hallottam, lehet, hogy kipróbálhatnám, ma úgyis szénhidrátos napom van, tombol a barackszezon.

2016. júl. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!