Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Súlyos evés zavarral küzdök!...

Súlyos evés zavarral küzdök! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Állandóan eszek ha kell ha nem!Legszívesebben felfalnám a hűtőt és egyszerűen nem bírom magam kontrollálni!

Egész nap tömöm magam ,és mikor estére tudom h nagyon sokat ettem legszívesebben kihánynám az összes megett kaját!Nem bírok magammal!


2010. ápr. 15. 14:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Dietetikust keress fel. Lehet vitaminhiány, vagy pajzsmirigy működési gond.


Ha nem vagy kövér, akkor nem gond annyira, de ha kövér vagy (bocsi nem tudom másképp megfogalmazni, duci?), akkor se árt megvizsgáltatni magad, és beszélni egy szakemberrel.

2010. ápr. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én megmondom mit tegyél. Dobj ki mindent a hűtőből, ne legyen benne kaja :)
2010. ápr. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Van tartalmas elfoglaltságod? Általában az agyad akkor zavarodik meg ennyire, ha nem tudsz magaddal mit kezdeni, vagy magányos vagy.

Dietetikust hiába keresel fel, ez lelki jellegű probléma. Csinálj egy állandó étrendet és tartsad magad ahhoz.

2010. ápr. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen kb 7-8 kg feleslegem van!Nincs tartalmas elfoglaltságom egész nap itthon ülök!És nem tudok magammal mit kezdeni!
2010. ápr. 15. 15:28
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor megvan az ok. :)
2010. ápr. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerinteeem tornázz :) akkor máris lesz elfoglaltságod, és a súlyoddal se lesznek gondjaid. Persze a nassolásról is le kell állnod. Igyál helyette vizet. Vagy ha nassolni akarsz, egyél uborkát v zöldségeket v almát
2010. ápr. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is egész nap itthon ülök, mert megszűnt a munkahelyem az új meg még várat magára! Velem meg pont az ellentéte fordult elő kínoztam magam, h nem eszem, de elég drasztikusan kilátszódtak a bordáim már és abbahagytam meg egészségügyi problémáim is lettek! Tanácsom:Én imádok tévézni filmeket sorozatokat nézni és hidd el elfoglalod magam én közbe magolok az se a legegészségesebb, de még mindig jobb mint egy adag chips szerintem! Olvasgass tereld el a figyelmed! A kaját meg felejtsd el ne mindig azon járjon az eszed! Napi 5 kis adag tökéletes lesz! Én sportolok is ne feszítsd meg magad én úgy mint suliban olyan kis bemelegítő gyakorlatokat végzek 15 percig ha jó az idő futok! Tudom, h mindenki írja a35-40 perceket, de ne legyél buta csak annyit csinálj elsőre amennyit bírsz én is belementem ebbe a 40 perc dologba másnap meg alig bírtam kikelni az ágyból! 10-15 perc is több, mint a semmi és, amint megerősödsz bírni fogsz többet is! Na pusza és vigyázz az egészségedre nem gyerekjáték!
2010. ápr. 16. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Utolsón aranyos vagy,megpróbálom megfogadni a tanácsodat!

Köszi még1szer

2010. ápr. 16. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!