Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék 50 nap allat...

Hogyan tudnék 50 nap allat fogyni? Többi lent!

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem hogy ezzel a fogyókurával mennyit tudok fogyni?

---------------------------

Reggel: 1 db szendvics?

---------------------------

Délben: 1 rendes étkezés?

---------------------------

Este: 1 db szendvics?

---------------------------



#fogyás 50 nap
2016. júl. 13. 16:09
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Emelett bicikliznék napi 3-4 órát!
2016. júl. 13. 16:10
 2/11 anonim ***** válasza:
Ennyi kaja mellett Te nem fogsz napi 3-4 órát biciklizni...
2016. júl. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Szerintem ezzel csak óvatosan nekem is volt egy ilyen időszakom és kórházban kötöttem ki..Szerintem érdemesebb lenne felfogadni egy személyi edzőt-tapasztalat
2016. júl. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
akkor hogy lenne érdemes eszek rendesen és rengeteget sportolok?
2016. júl. 13. 17:39
 5/11 anonim ***** válasza:
Az van, hogy az itt kérdezők kb. 97 %-a szellemi toprongy. A helyzet az kérdező, hogy te sem tartozol a maradék 3%-ba.
2016. júl. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Egyél amennyi jól esik rendes ételből és ha csak nassolnál akkor meg zsírszegény joghurt aszalt vörös áfonyával-most eszem és nagyon fincsi:)
2016. júl. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszi szépen!:) fogyi fogok ha eszik amennyi jól esik és rengeteget biciklizek focizok?
2016. júl. 13. 20:41
 8/11 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy szendvics és rendes étkezés? Ezek nem mennyiségek, sőt az összetételről sem árulnak el a világon semmit.

De azt úgysem lehet megmondani, hogy egy ismeretlen ember egy ismeretlen étrenden mennyit fogy...

2016. júl. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Szerintem inkább jógázz az jobban fogyaszt csomó videó van róla you t -on nekem beváltak:)
2016. júl. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A kérdés sem gyenge hülyeséget feltételez, viszont pár válaszadó is tud méretes idiótaságokat tanácsolni.

A jóga "fogyaszt"? Nincs olyan hogy fogyaszt, illetve minden fogyaszt. Ha ülsz egyhelyben egy hétig és nem eszel semmit, akkor az ülés is fogyaszt?

Kérdező, miért szendvicsel akarsz fogyni? A rendes étkezés sem túl konkrét információ....

Viszont azt garantálom, hogy ha eszel amennyi jólesik és mellette sportolsz, nem fogsz fogyni. Ne egyél annyit, amennyi jól esik, mert az valószínűleg sok, ha elhíztál tőle.

Egy rendes étrend kell, kiszámolt kalóriával, makrókkal, sporttal.

2016. júl. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!