Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van köztetek aki"stresszevő"?...

Van köztetek aki"stresszevő"? Sikerült lefogyni?

Figyelt kérdés

4. babám 5 hónapos.

Mindig is "stresszevő" voltam.

Ha vamai bántott ettem, ha meg minden jó volt akkor azért ettem, mert nem foglalkoztatott a súlyom a nagy boldogságban :)


Most azt mondom kiegyensúlyozott az életem, nincs túl rossz :) (kopp-kopp) és sok a jó...de a súlyom zavar.


kb. + 10 kg van rajtam

Tudom, a legfontosabb a kitartás, ami azért 4 gyerek mellett elég sokszor meginog, főleg palacsintasütés közben :)


Nektek sikerült? Hogyan? Nem csodaszert keresek, és tudom, hogy táplálkozás+ sport...de hátha van valami jótanács :)


Köszönöm!


2016. júl. 16. 21:55
 1/2 anonim ***** válasza:

stressz evo jelentkezik.

en +22 kgal mentem szulni de a babam egy eves koraig minden lement.

en mindig azt tudom mondani hogy a fogyas titka valojaban rettento egyszeru: bevitt kaloria legyen kevesebb mint az elhasznalt.

taplalkozasi naplot vettem (kikotottem hogy egy nap pl 1800 kaloriat ehetek) egy szoptatos otthon ulo kismamanak az en topszli alkatommal ennyit illik enni. es aztan szamoltam a kaloriakat.

az 1800 kaloria azert nem keves. emellett minden mas nap tornaztam 20-30 percet, + napi ket ora a gyerekkel...tehat ha ne adj isten tul leptem az 1800at a torna kompenzalta, vagy ha sikerult betartani akkor meg azokon a napokom fogytam mikor tornazni tudtam...szoval mozgas es mertekletes eves..

az etkezesi naplo nagyon hatasos..tenyleg ahogy toltod ki reggel este delben, sokkal egyszerubb valahpgy betartani hogy etkezesek kozott ne kapj be idegbol ezt azt...pl mikor be akartam tolni egy maci sajtot vacsora elott mert faradt voltam mar meg ehes, arra gondoltam hogy te jo eg, 100kcal egy darab es tok sokat elvesz az esti "keretembol"...szoval ennel jobban nem tudom leirni tenyleg mukodik...raadasul rendszerr tudsz igy vinni, szabalyozni a sajat etkezesed, nekem ez hianyzik legjobban h valaki megmondja h mikor es mennyit ehetek. most varom a masodik babam es mar +15 kgnal jarok, 30 hetesen, ugyhogy ismet kemeny munka var ram :)

2016. júl. 17. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Itt vagyok!

Most rajtam 16 kg plusz van, 70 kg vagyok, 164 cmhez. Egy hete diétázom, de nem a súlycsökkentés volt az elsődleges célom. A sok péksüti, cukrászsüti, kenyér annyira eltompított, hogy képtelen voltam koncentrálni, állandóan álmos voltam.

1 hete nem eszem lisztes, cukros ételeket már most jobban vagyok. De ma vétkeztem mert kiborultam egy családi balhé miatt, ettem egy tejsütit. De nem adom fel, jobban vagyok, ez tart lendületben.

2016. júl. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!