Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem fogyok délután...

Miért nem fogyok délután mikor szinte semmit nem eszek?

Figyelt kérdés

Délben eszek egy keveset és egész délután szinte alig eszem.

Nem értem, hogy estére miért nem vagyok kevesebb kb. fél kg-val a déli (ebéd utáni) állapotomhoz képest.


2010. ápr. 16. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:
ez érdekes kérdés, bennem is felmerült. Tegnap előtt voltam egy dietetikusnál, és azt mondta hogy nagyon rosszul teszem, ha nem eszek csak egyszer kétszer egynap. így a szervezet bepánikol és raktározni kezd. Ne mérd magad naponta 2 szer, elég 3 naponta egyszer.
2010. ápr. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
egyébként is reggel üres gyomorral wc után kell mérlegelni. és amúgy meg napközben iszol is na meg eszel azért vagy nehezebb estére.
2010. ápr. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az rendben van, de alig eszem. És éjszaka is alig fogyok, alig vagyok könnyebb reggelre mint este. Eredmény=hízás
2010. ápr. 16. 14:24
 4/5 anonim ***** válasza:
hát ha napi szinten méregeted magad annak csak ez az eredménye hogy azon agyalsz hogy fél kilóval több vagy. teljesen felesleges. van hogy én is akár 1 kilóval nehezebb vagyok estére.ha hetente egyszer méred magad, akkor tudsz viszonyítani , hogy fogytál e híztál e. de nagyon sok dolog befolyásolhatja a súlyt. én pl menstruáció előtt van hogy másfél kilóval is több vagyok mint szoktam, és ez napokig így van (pedig nem eszem többet) a másik meg ha délben eszel az nem fogy csak úgy eltűnni a szervezetedből :) tehát este is annyival nehezebb leszel.
2010. ápr. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha egész nap nem eszel semmit, este akkor is több vagy minimum 1 kg-val. Valami miatt ez így működik. Reggel wc-zés után, éhgyomorra, meztelenül mérd magad, az a valós súlyod.
2010. ápr. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!