Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 34 kiló mennyire számít még...

34 kiló mennyire számít még egészségesnek?

Figyelt kérdés
Nyilván nem 170 centis férfihez mérten, hanem inkább egy 159 centis lányhoz. Tényleg olyan egészségtelen lenne, mint ahogy azt mondják? Ez ismerőseim lassan az őrületbe kergetnek vele.

2016. júl. 22. 04:21
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
Anyád...!
2016. júl. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:

Szénhidrát tényleg semmi, vagy csak én nem látom?

Ugyan én se eszek rengeteget, de bakker, ez semmi.

2-3 kanál az ebéded???

2016. júl. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 A kérdező kommentje:

Igazából a barna rizs szénhidrát, illetve a gyümölcsben is elég sok van.

Az olajos sültkrumplival, illetve a hummusban lévő olivaolajjal zsírt vittem be, illetve a zöldségekben és a csicseriborsóban is ott a fehérje.

Annyira azért nem szörnyű :D

Egyébként változóan eszem, mennyiség és minőségügyileg is (ma pont jóval többet ettem a szokásosnál :D) csak sokszor sietek, vagy el vagyok mélyülve valamiben, és teljesen elfelejtek enni. Van, hogy tényleg rám kell szólni, hogy jó lenne, ha ennék már valamit (ilyenkor rendszerint amúgy eszek is :D)

2016. júl. 25. 23:05
 44/48 anonim ***** válasza:

Ez a jóval több a semmi kategória.

3 szem sültkrumpli, 2 kanál rizs, az nálad jóval több, mint a szokásos?

Bizony, ez kóros.

2016. júl. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
Undorító egy girnyó lehetsz te kérdező. Bottal nem piszkálnálak meg.
2016. júl. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
100%

Amit te szénhidrát- és zsírbevitelnek nevezel, azzal még egy óvodás sem lakna jól. Három szál sült krumpli meg két kanál rizs? Arra se jó, hogy összekend vele a szádat, nemhogy tápanyagbevitelnek nevezd.

Kezdem azt érezni, hogy csak provokálod itt a népet, és jót röhögsz rajtunk. Mert ilyen meggyőződéses hülyét még nem láttam.

2016. júl. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 A kérdező kommentje:

Nem, nem az volt több a szokásosnál, amit leírtam, hanem a tegnapi étkezésem. Az mininmum négyszer annyi volt, mint az előző napi :D

Még szerencse, hogy nem neked kell piszkálnod ;D

Igen, valóban kevés, ez tény. Azt hiszem, tényleg meg kellene próbálnom többet enni, csak nehéz, ha az ember nem kívánja az ételt. Ez így viszont tényleg nem túl jó. Azt hiszem, kezd felnyílni a szemem, és rájövök lassan, hogy amit én normálisnak és egészségesnek tartok, az tulajdonképpen egyáltalán nem az.

2016. júl. 26. 13:00
 48/48 anonim ***** válasza:
Csak bele ne szakadj a "nagy felhomályosodásba"!
2016. júl. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!