Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 34 kiló mennyire számít még...

34 kiló mennyire számít még egészségesnek?

Figyelt kérdés
Nyilván nem 170 centis férfihez mérten, hanem inkább egy 159 centis lányhoz. Tényleg olyan egészségtelen lenne, mint ahogy azt mondják? Ez ismerőseim lassan az őrületbe kergetnek vele.

2016. júl. 22. 04:21
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
83%

159 cm-hez az ideális súly kb. 53 kg! Az ideális tartomány olyan 48-58 közt, a még éppen egészséges pedig 43-tól kezdődik...

Te már a kórosan sovány kategória vagy, ami nem csak csúnya, de olyan szinten egészségtelen, hogy már nem csupán arról van szó, hogy feltehetőleg soha nem lehet gyereked, hanem konkrétan az életeddel játszol.

De a te tested, a te életed. Ha fiatalon meg akarsz halni, akkor hajrá, jó úton haladsz!

2016. júl. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
Ez nagyon kevés még 159 cm magasan is :O Minimum hízz 40 kilóig,de tényleg ,ennyivel nem is tudom,hogy élsz még? :O Szüleid mit szólnak hozzá? Gondolom nem törődnek veled,a iskola orvos nem fejezte ki aggodalmát vagy a tanárod??
2016. júl. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nem egészséges. Ez iszonyat kevés.

Egy kisgyerek súlya. Felnőttként úgy nézhetsz ki, mint egy halálán lévő beteg.

Minimum 45 kiló lenne az ideális. Minimum!

Szóval 11 kg-t nem ártana felszedned.

Nem csodálom, hogy az ismerőseid szeretnének jobb belátásra bírni.

2016. júl. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
100%

Mi van???? Még egy-két kilót leadnál?????

Na gyorsan menjetek orvoshoz a szüleiddel. Beteg vagy.

2016. júl. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 A kérdező kommentje:

Nem vagyok anorexiás, szó sincs erről. Eszek én, csak keveset és elég sokszor elfelejtem. Ráadásul nem is igazán kívánom.

Ciklusom életem során körülbelül kétszer volt, még 12-13 éves korom környékén, tudom, hogy ez nem feltétlenül normális, de igazán nem zavar.

Nem, nem szeretnék fiatalon meghalni, de erre nem is igazán magas az esély, mert mint említettem, csupán szédülök olykor, néha fáj a fejem, de ennyi. Igazából, szerintem egészséges vagyok, mindössze mások véleménye is érdekel, nyitott vagyok a meglátásaikra, mert már a saját barátaim is őrületbe kergetnek vele lassan.

A szüleim foglalkoznak velem, már amennyire egy ilyen korú lánnyal szokás, de mindig is ilyen voltam, sosem voltam telt kisgyerek, ez csak annyit változott azóta, hogy kicsit nőttem és kicsit fogytam. Az iskola orvos pedig igen kettős személyiség, van, hogy hidegen hagyják a diákok problémái, akkor is, ha ők keresik fel, máskor pedig zaklatja még az élő fát is mindenféle egészségügyi vizsgálatokkal :D

2016. júl. 22. 08:41
 16/48 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy nyitott. És már nem látod reálisan magadat. Mindenki leírta, hogy ez nem egészséges, de szerinted mégis az. Akkor hol a nyitottság?

Ráadásul örülnél, ha még fogynál. Tuti nem azt látod a tükörben, ami valójában vagy.

Nyilván a menstruáció elmaradása is azt jelzi, hogy valami gond van, tehát nem vagy egészséges. Mint ahogy az sem normális, ha valaki rendszeresen szédül.

2016. júl. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 A kérdező kommentje:
Nem hiszem (vagyis, remélem, hogy nem) nézek ki úgy, mint aki a halálán van. Bevallom, voltam ennél már kevesebb is, akkor valóban nem nyújtottam impozáns látványt, sőt, egyenesen ronda (még rondább :D) voltam, de azóta vissza is szedtem, talán többet is, ezért gondolom, hogy még az az egy-két kg mínusz simán belefér :D
2016. júl. 22. 08:48
 18/48 anonim ***** válasza:
100%

Leadnál egy-két kilót????

Konkrétan csontváz vagy. Miből adnád le?

Egy tízévesnek normális a súlyod.

S attól, mert nem zavar, hogy nem menstruálsz, még beteg vagy.

Ez bizony kóros.

2016. júl. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis fér bele még 1-2 kiló! Borzalmasan sovány vagy. Nem tudom, hogy a szüleid miért ennyire felelőtlenek, hogy nem foglalkoznak veled. Ha az én gyerekem ennek a közelében lenne, már rég orvoshoz vittem volna. Gondolom, az összes csontod látszik.
2016. júl. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom a szüleidet. Nekik már nem lesz unokájuk. Legalábbis tőled nem.
2016. júl. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!