Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ma ebéd után ettem egy szelet...

Ma ebéd után ettem egy szelet túrós rétest. Ettől bizonyára nem borul fel a szervezetem "egyensúlya", igaz?

Figyelt kérdés
Vékony rétestésztában volt, a túró pedig zsírszegény volt. Volt benne egy kicsi tejföl is, de az nagyjából elhanyagolható. Az ebédem főleg saláta volt zöldbabbal és hallal. Gondolom nem baj, ha néha beiktakok egy ilyet? Aznap amúgy is koncentrált edztem 20-25 percet.
2010. ápr. 17. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Fúúú, hát nem kellett volna. Mostmár a medvedisznóemberré való mutálódás elkerülhetetlen.

Komolyan mondom, lődd fejbe magad. Szerinted egy szelet túrós rétestől mi a franc bajod lenne már? Hízol 40 kilót?

2010. ápr. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem. Csak jól esett leirni, lol :D
2010. ápr. 17. 21:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Visszafordíthatatlan zsírosodásod lesz, medvesertésember leszel! 20-25 perc meg pont kevés. A zsírégetés ezután következne, addig csak szénhidrátot égetsz.
2010. ápr. 18. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!