Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Időszakos böjtről, pl harcosok...

Időszakos böjtről, pl harcosok étrendjéről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2016. aug. 12. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Én diétába mindig 16/8as böjtöt tartok, így 3 nagy adag kaját ehetek 12:00 16:00 és 20:00kor, ha bírod, csináld. Harcosok étrendjét nem próbáltam még.
2016. aug. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Harcosok étrendjét az edzőm csinálta egy időben sokáig, meg jónéhány srác, akikkel edzésre jártam. Mindenkinek kiválóan működött (ha nem keverem össze, és ez az az étrend, amikor csak 1x eszel naponta, és azt valamikor késő délután) nagyon régre visszatekintő tudatosság van mögötte egyébként, működik


én nem próbáltam

2016. aug. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%
A tested igényeit kövesd, ha neked úgy jó, hogy csak ritkán eszel, akkor próbáld ki; de ha többször ennél, akkor inkább hagyd ki.
2016. aug. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A harcosok étrendje nem nekem való, de akinek fekszik, csinálja.

Kb. 19/5 időszakos böjtöt tartok, ez nekem a természetes. Így 2 nem annyira apró étkezésem van (egybe se lenne nagy, bár az én fogalmaim egyéniek lehetnek e téren), kényelmes és pont a saját ritmusomhoz illeszkedik. Amíg nem voltam zsíradaptált, inkább 6-8 órás volt az evési ablakom, de azzal nem tudtam lefogyni szénhidrátszegényen sem.

Nyilván az ember magából indul ki a véleményalkotásnál, de tényleg az számít, hogy az adott embernek mi a jó. Nincs az a jó életmód, időzítés, elosztás, amitől ne mászna falra valaki... Különbözőek vagyunk. Van, aki simán át tud állni egy más stílusra, van, aki nem. Pl. én elég fix vagyok, nekem délután kötelező ennem és máskor kötelező nem. Nyilván életben maradnék egyetlen késő esti evéssel is, de távolról sem lenne ideális s bizonyára túlenném magam. Míg mások csak koplalni tudnának úgy, egy végigszenvedett nap után s megint mások megszoknák.

2016. aug. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!