Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez koplalásnak számít? Vagy...

Ez koplalásnak számít? Vagy pont elég?

Figyelt kérdés

Reggeli:15 db szeder

Ebéd: Csirkemell (100g) barna rizs (50g)

Vacsi: túró (100g)

175 cm/ 65 kg 14l



2016. aug. 13. 16:42
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

Drága! Ez koplalás. Még az 500 kalóriát sem éred el. Semmi vitamin, semmi tápérték nem kerül a szervezetedbe, főleg ha koplalás mellé még sportolsz is vagyis kalóriát égetsz. Azt írod bírod 3 hete. De mi van a csontjaiddal? Mi van a kalcium hiánnyal? mi van az A, B , C és egyéb vitamin hiányaival?? Ezzel csak azt éred el, hogy egy szép nap valaki megjegyzi, hogy

"beteg vagy? mert olyan fekete karikák vannak a szemed körül, mert olyan sápadt vagy, mert olyan girhes vagy"

Majd jön az álmatlanság vagy állandó fáradtság, jön a rossz közérzet, és a végén elájulsz akkor amikor nem is várod. Persze te jól érzed magad csak éppen a vérnyomásodnak annyi, vagy a vesédnek annyi.

Aki ilyen butaságot csinál, nos erre mondják, hogy

"aki hülye az haljon is meg"

Félre ne értsd! Nem kívánom a halálodat, csak figyelmeztetlek, hogy ilyen étrend és felfogás mellett, ez is bekövetkezhet..

2016. aug. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Jó, értem én. Akkor eszek többet.Mennyi lenne a jó? 1200 kcl? :/ És hogy vigyem be a vitamint? Gyümivel vagy tabblettákkal? :/
2016. aug. 13. 18:23
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

Sürgősen hagyd abba, mert rengeteget ártasz saját magadnak. Hidd el, sokáig nem lehet bírni ennyi étellel, mert összeesel, kórházban kötsz ki és csövön fogják beléd tuszkolni az ételt. Hosszútávon tönkre vágod az anyagcserédet, az izomzatodat, a hormonháztartásodat, szépen lassan leállnak a belső szerveid, kihullik a hajad, nem lehet majd gyereked, komolyan ezt akarod?

Legalább háromszor ennyit kellene enned és egy kis mozgással kiegészítve bőven fogynál tőle. Nem szabad soha semmivel túlzásba esni, egyszerűen nem ér ennyit az, hogy pár kilóval kevesebbet mutasson a mérleg (jobban nem fogsz kinézni koplalással, mert az izom adja a formát, az neked meg nem lesz napi 500 kalóriával). Egyébként meg pont jó a súlyod a magasságodhoz, nem értem miért akarsz gebe lenni, az senkinek nem jön be.

2016. aug. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%

50 kiló akarsz lenni 175 centihez??????

Az nagyon beteges! Gyorsan fordulj orvoshoz, neked nem fogyni kell, hanem az elmédet kéne kezelni.

2016. aug. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Nem leszek gebe. Kiskorom óta nagyon vékony vagyok de az utóbbi fél évbe semmit sem mozogtam és rengeteg egészségtelen ételt ettem. Év elején 50 voltam akkor pont jól néztem ki, most nem. Mindenki azt mondja h fogyjak és én se érzem jól magam így. Sokat sportolok, edzek egy nap így nem leszek plöttyedt sem. És lehet keveset eszek de nem vagyok éhes. És én ennék többet, mert belátom, hogy igazatok van, de így se fogytam még semmit és félek ha többet eszek akkor egyáltalán nem is fog sikerülni. ://
2016. aug. 13. 18:37
 16/30 anonim ***** válasza:
94%

Biztos, hogy nem néztél ki jól.

Én is ilyen magas vagyok, általános sulis koromban már ekkora voltam 7-8. osztályban és 52 kiló körül. Konkrétban csontkollekció voltam. Aztán sikerült felmennem 60-ra, de még az is nagyon sovány volt. 63 körül lettem normál.

Szóval 50-nel tuti betegesen sovány lennél. Ha te ezt nem látod, akkor tényleg beteg vagy.

2016. aug. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Nem, mert minden ember más. Mikor 50 voltam 60-nak néztek, mikor hatvan voltam 70-nek... Rajtam rosszul osztódik el a zsír, ezért ha kevés kiló vagyok is, nem tűnök soványnak. :// Jaj egyébként már rég mértem a súlyom de most újra megmértem és 60 vagyok, nem 65 szvl csak 10 kilót akarok leadni:DD
2016. aug. 13. 18:49
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

Elég durva koplalás. Nem szédelegsz? Vagy, hogy érzed magad?

Ötlet:

Reggeli: 100 g túró, néhány kanál tejföllel összekeverve, sidling, kapor vagy hagymával fűszerezve -amelyiket szereted-, és só. Ezt rákened egy tk. kenyérre, iszol mellé egy csésze citromos teát, 2 dkg étcsokival vagy egy-két darab (jó fajta, akár házi) keksszel (reggel lehet egy picit "csalni").

Ebéd: Valamilyen leves, egy kis tállal. Utána csirkemell (110 g), barna rizs (50 g), salátával.

Uzsonna: 1 csésze joghurt, fél barackkal és egy kis kanál mézzel összekeverve

Vacsora: amit csinálnak a szüleid (jó, nem pont marhapörköltre gondoltam), abból mértékkel.

2016. aug. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

Ja mert 50 kilósan nagyon lehet rajtad zsír :D

Vagy szemészhez kéne menned, vagy pszichológushoz. Ezt hívják testképzavarnak.

2016. aug. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

18: Tökéletesen vagyok köszi:DD És nagyon szépen köszönöm az ötletet:)) megis csinálom holnap bár pár dolgot kiveszek amit nem szeretek:DD ja és amúgy azt főznek nekem amit kérek:DD

19: Ebbe így belegondolva...:DD Pedig tényleg láttam hogy van sok bár mindenki mondta h nincs. na mindegy:D Amúgy anya szerint is az vagyok de szerintem nem.. hát azt azért csak tudnám..

Egyébként mindenkinek köszönöm a válaszokat és ment a zöld kéz!!:)

2016. aug. 13. 18:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!