Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez koplalásnak számít? Vagy...

Ez koplalásnak számít? Vagy pont elég?

Figyelt kérdés

Reggeli:15 db szeder

Ebéd: Csirkemell (100g) barna rizs (50g)

Vacsi: túró (100g)

175 cm/ 65 kg 14l



2016. aug. 13. 16:42
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
91%
Első vagyok. Csak az a baj, hogy amit CSINÁLSZ annak semmi köze az egészséghez. Mellesleg mi az a tévhit, hogy 3 szem szedertől leszel egészséges? Amúgy csak megjegyzem, hogy az ájulás közeli szédelgős állapotba nem az első hetekben jutsz el, hanem csak pár hét alatt. Tehát ha most még nem érzel semmit, az nem jelenti azt, hogy később ebből nem lehet bajod. Magyon buta kisgyerek vagy.
2016. aug. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim válasza:
15 kg-ot akarsz fogyni?? :o De hát ideális a súlyod a magasságodhoz. Anorexiás szeretnel lenni?
2016. aug. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Nem vagyok buta kisgyerek és nem a pár darab szedertől (ami amúgy nem 3 hanem 15), hanem a sok víz, gyümi, zöldség, a hús, a rizs azért egészségesnek mondható mert mi az ha nem ez? Talán a csoki, chips, cukrok, cukros üdítők, a gyors éttermi műanyag kaják meg az egyéb vackok?
2016. aug. 13. 20:47
 24/30 A kérdező kommentje:
Ha anorexiás akarnék lenni akkor 45 kg akarnék lenni.
2016. aug. 13. 20:49
 25/30 anonim válasza:
100%

Én kb. 13 evesen annyit se ettem naponta mint te most. Par evvel kesobb tudod mi lett a kovetkezmeny?

Kihullott a fel hajam! Es meg most is hullik! Remenyem sincs, hogy visszanoljon! A hajamra voltam a legbuszkebb magamon. :( Nekem testkepzavarom van.

Hidd el! Nem eri meg par kilo minusz. Nagy arat kell erte fizetni, foleg ha nagyon keveset eszel!

Egyel rendesen, egeszsegesen es mozogj mozogj! De ne koplalj. :(

2016. aug. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Pedig nem áll szándékomban koplalni, és mint írtad te kevesebbet ettél, én meg próbálok többet és sajnálom:(( De köszönöm hogy leírtad!!
2016. aug. 13. 21:02
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérd meg a szüleidet, hogy vigyenek el egy dietetikushoz.
2016. aug. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm ez jó ötlet:))
2016. aug. 13. 21:43
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, 23-as válaszoddal kapcsolatban: én az étrendedben nem látok se sok gyümölcsöt, se zöldséget. A csirkemell szerintem a legértéktelenebb húsok egyike (száraz, semmi zsír vagy bőr).

Amit javasolnék:

Reggeli: 2 db tojás bármilyen zöldséggel

Tízórai: 1-2 db alma vagy ugyanilyen mennyiségű egyéb gyümölcs, 1 natúr joghurt mézzel (belerakhatod a szedret is :))

Ebéd: 2 db csirkecomb 1 rendes adag párolt zöldséggel, rizzsel vagy más gabonával, 1 tányér levest is ehetnél

Uzsonna: 1-2 marék dió vagy mogyoró

Vacsora: tejfölös túró vagy sajt, sok zöldség

Naponta 1-2 evőkanál olivaolaj (pl. salátákra) és 1-2 evőkanál kókuszolaj (rizsbe is mehet).

Ez az alap, de még ezen kívül is nyugodtan ehetsz más ételeket is, akár jó fajta (nem túl cukros) édességeket, aszalt gyümölcsöt is, kalóriában még biztosan belefér.

A súlyod alapján nem kellene fogynod, ha kövérnek látod magad, az vagy testképzavart jelez, vagy nem vagy elég izmos. Ha izmosodnod kellene, ahhoz enni is kell rendesen. A jelenlegi étrendedben túl kevés a fehérje (legalább 2x ennyi kellene), a zsiradék, az élelmi rost és a vitamin. Ha naponta 2 adag zöldséget (1 adag 1 mélytányérnyi) és 1 adag friss gyümölcsöt eszel, lehetőleg nem egyfajtát hanem változatosan mindenféle színűt, plusz megfelelő mennyiségű fehérjét és zsiradékot, akkor már durva vitaminhiányod nem lesz, de még így sem árthat valamilyen komplex vitaminkészítmény (lehetőleg nem a szintetikus, olcsó fajtából).

Ennyi idősen nagyon káros az, amit most csinálsz, ha így folytatod, nem fogsz megfelelően fejlődni, pl. nem lesz nőies alakod, nem fejlődik megfelelően a csontozatod, női szerveid, nem fog menni a tanulás, hormonzavar, idegrendszeri problémák is lehetnek belőle. Nem a hajhullás lesz a legnagyobb bajod, bár az sem túl kellemes...

2016. aug. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megfogadom a tanácsaidat!:))
2016. aug. 18. 22:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!