Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kinek a leghatásosabb az...

Kinek a leghatásosabb az aerob tornája? Kislányom van, így egy alvása alatt tudnék tornázni.

Figyelt kérdés
köszönöm
2010. ápr. 19. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát a szerelmemnek. van belőle sok:

http://www.youtube.com/watch?v=Pw_ZR86hNQI

2010. ápr. 20. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

uhhh, első! ez elég kemény!!!!

Nem rossz, de úgy gondolom a kérdező "kezdő" lesz, már legalábbis abból a szempontból, hogy jó pár hónapja tuti nem mozgott, így valami könnyebbel kellene kezdeni, hogy ne menjen el a kedve! Bátran ajánlom Béres A. tornáit, én is arra mozgok, míg alszik a 10 hós cseppem! Sok sikert és jó babázást!

2010. ápr. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Cindy Crawfordnak van egy direkt szülés utánra való videója több részből áll és vannak rövidebb részek is benne. sok mindent elmond a szülés utáni mozgásról

[link]

innen ingyen letöltheted. Szerintem egy próbát megér fokozatosan van felépitve a videó!

2010. ápr. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
rubint réka tornái hihetetlen hatásosak, leginkább a 2008as és a 2009es dvd, de ezek a legkeményebbek is, kicsit gyengébb de szintén nagyon jó az add önmagad 2, csak azon sokat idétlenkedik a réka, meg nem túl jó a zene, de a2008as és a 2009es dvdken réka teljesen normális, bár néha vicces, jó blokkok vannak, és hamvai pg isteni zenei aláfestést ad. és réka sokat lelkesít, mindig akkor szól, hogy ne tegyem le, ne álljak le, mikor már nagyon elegem van:) nekem 2 hét után már feszesebb volt a testem, január óta 6 kilót fogytam, és rengeteget formásodtam. Sok sikert:)
2010. ápr. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Elég eltérőek a válaszok, de hát minden embernek más jön be, tehát a legjobb zsírégető tornája Rékának és Alexandrának van?
2010. ápr. 20. 08:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem Norbitól a Ducitréning 4. jött be. Kezdőknek tökéletes. Jól bemelegít, s utána még lehet egy kis Rékát-Alexandrát tolni.
2010. ápr. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!