Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez mennyire számít kövérnek?...

Ez mennyire számít kövérnek? Mennyire kellene faragnom, hogy csinos legyen?

Figyelt kérdés

Képet nem tudok, és nem is szeretnék kitenni, viszont a méreteket meg tudom adni. Tudom, hogy a legnagyobb jóindulattal is kövér vagyok, de dolgozom rajta, fogyókúrázom, életmódot váltottam és rendszeresen sportolok. Amire kíváncsi lennék, az az, hogy mennyire kellene lefaragnom ahhoz, hogy mások szerint is csinos legyen?


Adatok:

Magasság: 168 cm

Súly: 57 kg

Comb: 56 cm

Csípő: 91 cm

Derék: 60 cm

Mell: 93 cm


19 éves vagyok, a testem egy ideig még nem fog magától változni, csak ha én formálom :)



2016. aug. 20. 17:06
1 2
 1/16 anonim válasza:
82%
Te bolond vagy?
2016. aug. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%

Ez semennyire sem kövér.

Ha te annak látod, akkor testképzavarod van.

2016. aug. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Kovernek nem kover de tuti hogy zsiros vagy meg az eletmod valtas mit takar? Mert nem mindegy am meg a pasik jo reszenek a testesebb csajok jonnek be
2016. aug. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Alapvetően is elég ritkán ettem zsíros, vagy egészségtelen dolgokat rengeteg gyümölcsöt és zöldséget fogyasztottam, inkább gyümölcsöket igazából, de az életmódváltás konkrétan azt jelenti, hogy teljesen kizártam minden pékárut, tejterméket, próbálom minimálisra csökkenteni a szénhidrát és zsírbevitelt, a gyümölcsöket csökkentettem a cukortartalom miatt és megnöveltem a zöldségeket. És lemontam a legnagyobb bűnös élvezetemről, a gabonapelyhekről. Ráadásul eddig elvétve sportoltam, leginkább csak jógáztam, mostmár rendszeres a heti 3x2 óra intenzív sport (kardio vagy tánc szokott lenni), plusz 30 perc kocogás, de ezt is próbálom növelni.

De a "milyen méretekkel lennék vonzó" kérdésre konkrét választ senki sem adott eddig :)

2016. aug. 20. 18:47
 5/16 anonim válasza:
Te fogalomzavarban szenvedsz, mindenkinek más a súlyeloszlása és az alkata, mutatok neked 10 különböző lányt ugyanezekkel a paraméterekkel és mind a 10 máshogy fog kinézni. Az, hogy ilyen adatokkal csinos vagy-e, csak képpel megmondható, mert mindenki máshogy nézne ki. De jah, amúgy biztos csinos vagy, ezek nagyon csinos és karcsú betűk és számok.
2016. aug. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
19%
Nezd, kovernek vagy korosan elhizottnak nem nevezhetunk, maradjunk inkabb a ducinal meg a testesnel. Zsirt leadni ugye mozgassal es dietaval lehet, de ezt te is tudod... Azt viszont mi nem fogjuk tudni megmondani, hogy a derekadbol x centit faragj le, a combodbol meg y-t! Te kell magad nezd foleg a tukorben, nem is annyira a merlegen, hogy magadnak felelj meg! Ha az en velemenyem is erdekel, szerintem -4 kiloval siman atlagos, csinos testalkatu lehetnel; -9/-10 kiloval pedig mar vekony. Szoval ha az eletmodvaltast meg a sportot komolyan gondolod, akkor nagyon szep eredmenyeket erhetsz el. De ha sportolsz, akkor izom is fejlodik, es azt nem ugy kell merni, ezert a tukor legyen az elso
2016. aug. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
67%

Jesszus, itt mennyi beteg van.

Hogy lenne már tuti zsíros meg duci???

168 cm-hez 57 kg! Ez egy normál vékony alkat. A ducitól is nagyon messze van!!

2016. aug. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Gondold végig logikusan kérdező: ha a kérdésed előtt fogyatékos voltál, akkor most okosabb lettél?
2016. aug. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
51%
Ez igy vonzo igy jo a valasz? De 2 ora kardio az hogy az eletbe lehet intenziv? Profi sportolok nem kardioznak annyit
2016. aug. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam meg. A kardio nekem intenzív, a tánc meg maga intenzív, nem csak számomra. Bocsánat a félreérthetőségért :)
2016. aug. 20. 19:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!