Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez mennyire számít kövérnek?...

Ez mennyire számít kövérnek? Mennyire kellene faragnom, hogy csinos legyen?

Figyelt kérdés

Képet nem tudok, és nem is szeretnék kitenni, viszont a méreteket meg tudom adni. Tudom, hogy a legnagyobb jóindulattal is kövér vagyok, de dolgozom rajta, fogyókúrázom, életmódot váltottam és rendszeresen sportolok. Amire kíváncsi lennék, az az, hogy mennyire kellene lefaragnom ahhoz, hogy mások szerint is csinos legyen?


Adatok:

Magasság: 168 cm

Súly: 57 kg

Comb: 56 cm

Csípő: 91 cm

Derék: 60 cm

Mell: 93 cm


19 éves vagyok, a testem egy ideig még nem fog magától változni, csak ha én formálom :)



2016. aug. 20. 17:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Akkor az nem kardio hanem aerob de abbol is eleg 1 ora naponta
2016. aug. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

A tested biztos megvan a mai társadalmi sztereotipiákhoz, de:


".... És lemontam a legnagyobb bűnös élvezetemről, a gabonapelyhekről..."


Kikerekedett a szemem, hogy hogy lehet ennyire tájékozatlan egy ember. A GABONApehelyben szinte csak a cukor káros benne, ha most egy minőségibbről beszélünk, amiben nincs színezék vagy bármi mesterséges.

2016. aug. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

*lemondtam. Még jó, hogy észreveszem :D

Igazából cornflakes megszállott voltam és szerettem az édesebb, gyümölcsös gabonapelyheket, amik sem a fogyókúrának, sem az életmódváltozratásnak nem tettek volna jót. És mivel elhagytam a pékárukat is, ezeknek is menniük kellett. Akkor már sokkal inkább natúr zabpehely, bár abban is elég sok a kalória, vagy chia mag. Esetleg rizs, de az nem tipikus reggeli.

2016. aug. 20. 20:21
 14/16 anonim ***** válasza:
76%

Ha te 168 cm-vel és 57 kg-val "kövér" vagy, akkor én 170 cm-vel és 70 kg-val mi vagyok, orrszarvú?....Persze, ez függ a csontozattól, izom-zsír aránytól, de még én sem nevezném magam kövérnek! Ducinak duci vagyok, az egyértelmű, de rengeteg embernél egészségesebb.

Viszont a te fajtád halálra tud idegesíteni! Adott egy alapvetően karcsú,.csinos lány, aki valami eszeveszett társadalmi téveszméből tönkre akarja tenni magát...ezt már sajnálni sem tudom. Más emberek mindent megadnának az alakodért, te pedig nem becsülöd meg...:(:(:(

2016. aug. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Csípő: 96 cm

Derék? 60 cm

Mell: 93 cm

168 cm, 57 kg


Válasz: "duci, testes, zsíros"


?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

2016. aug. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Nekem tetszenél így.
2016. aug. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!