Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok,165 cm és 62...

14 éves vagyok,165 cm és 62 kg. Nem vagyok megelégedve magammal, naponta 500-1000 kcalt eszek. Ez kb.2 napja tart. Mikorra észlelhető változás? Úszok és röplabdázok rendszeresen.

Figyelt kérdés
2016. aug. 25. 14:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nem lesz észlelhető értelmes módon, mert rosszul eszel.


Alapvetően több rostot, fehérjét és értékes zsiradékot kéne enned és kevesebb szénhidrátot.


A croissant-t meg a garnélás tésztát nyugodtan belevághatod a szemetesbe, mert ebből értelmesen fogyás nem lesz.


Egyél reggelire két tojásból rántottát, hozzá paradicsomot (vagy más zöldségfélét, amit szeretsz).

Tízóraizz egy almát/körtét/kevés sárgarépát stb.

Ebédelj halból, csirkéből, pulykából vagy egyéb normális fehérjeforrásból és barnarizsből/párolt vagy nyers zöldségből készült ételt.

Uzsonnáz egy kis marék natúr olajos magot, zöldséget, esetleg egy natúr joghurtot.

Vacsorázz salátát saját készítésű fűszeres túróval, kevéske sajttal, stb.

Faragj le az étrendből mindent, ami fölösleges, édességet, cukrot, csokit, és fogyassz nagyon sok vizet minden nap. Minimum két liter, de inkább több is mehet.


És fogyni fogsz, ha mindezekből ésszerű mennyiséget eszel és közben mozogsz. Még ezen az étrenden is lehet javítani, biztos vagyok benne, de szerintem ez körülbelül egy jó kompromisszum, ami hosszú távon is élhető, lehet benne finomakat enni és működik is.

2016. aug. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Rossz hírem van :(

40kg-osan se leszel elégedett magaddal, mert nem a súlyod az elégedettség titka

Vigyázz, mert vékony jégre léptél, amibe sajnos már belehaltak páran...:(

Az eszedre hallgass ezen a téren, meg a kutatókra. - 165 cm magasan légy 59 és 69 kg között, táplálkozz egészségesen, mozogj sokat! - Ha megtalálod az igazságot, rájössz majd, hogy igazán szép vagy, és hogy ez az elégedetlenség a vesztedre tört.... - Addig tarts ki észben, és ne hallgass ezekre a rossz érzésekre!!!

2016. szept. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!