Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Beteg voltam, két alatt...

Beteg voltam, két alatt fogytam kb 3 kilót. Mit tegyek hogy ne hízzam vissza?

Figyelt kérdés

Sokkal kevesebbet ettem mint általában,(1500 kcal helyett kb 7-800at egy nap), így lecsusszant 3 kg. Volt miből, így nem bánom, maradt is még ami lemehet majd, persze egészségesen:). (Most vagyok 165cm 66 kg, azelőtt voltam 69 kg.)

Mostmár jobban vagyok, és kezdenék megint rendesen enni, de hogyan szokjak vissza a normális étkezésre, hogy ez a 3 kg, ha nem muszáj, ne jöjjön vissza?

Előre is köszönöm a válaszokat.:)



2016. aug. 10. 13:11
 1/2 anonim ***** válasza:
45%

7-800 kcal deficittel (ha addig pont megfelelő mennyiséget ettél, ami persze közel sem biztos) nem fogytál 2 kilót sem, főleg, hogy bizonyára kevesebbet is mozogtál, bár ki tudja, mit okoz egy betegség a testműködésben?

Elég tuti, hogy salakanyag és víz is ment le, így természetes, ha visszajön 1-2 kiló.


Én megkérdezném az éhségemet s vagy simán visszaállnék a régi stílusra, vagy picit fokozatosabban, 1-2 napig szolidabban éve. A koplalástól le tud lassulni az anyagcsere, de azért annyira nem vészes és vissza kell állnia, 2 hét sem túl sok és betegség mellett gyakori is az, hogy a test nem emésztésre akar annyira koncentrálni. Mégsem tipikus betegség után hirtelen hízni. Szóval ez szerintem kialakul majd. Igazából meggyógyulnék, majd fogynék pár kilót, ha kell.

2016. aug. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fokozatosan egyél többet, emelett sok víz-tea-citromos víz! És mozogj 20-30 perccel többet egy nap (jóga, torna, séta...)
2016. aug. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!