Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ennyit hiztam volna ilyen...

Ennyit hiztam volna ilyen rovid ido alatt? Tovabb lent

Figyelt kérdés
kb egy hete 42.7 kg voltam. az igaz h keveset is eszem. egesz nap csak falatozom mert nem tudok tobet enni. de a hetvege ugy sikerult h eleg rendesen kajaltam egy nap tobbszor is ez nekem is furcsa volt. ma meg mikor megmeretkeztem 45 kg voltam. hogy lehet ez? ez csak a kaja talan ami meg benem van vagy zsirban maradt rajtam?:(
2010. ápr. 21. 08:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Valószinűleg ennek nagy része viz, ami pár napon belül lemegy. Zsirban nem hiszem, hogy pár nap alatt ennyit magadra szedtél volna. De rajtad is marad, ennél a súlynál ez igazán nem gond szerintem.
2010. ápr. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
hat nekem gond:( a 160 cm hez nem mutatna jol az 50kg....
2010. ápr. 21. 08:59
 3/12 anonim ***** válasza:

Nagyon vékony lehetsz.....

Amúgy tényleg ne izgulj, nem fog rajtad maradni.

2010. ápr. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
hat olyan tul vekony nem vagyok azert..eleg erdekes alkatom van...inkabb a labaimat amit nem szeretek mert az eleg vastag:(
2010. ápr. 21. 09:31
 5/12 anonim ***** válasza:

számold már ki a BMI-det légy szíves, hátha az észhez térít

[link]

[link]


aztán az ideális testsúlyt: [link]

anorexiás vagy

2010. ápr. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
mar 1000x kiszamoltam:( ha anorexias lennek akkor mar regen 40 alatt lennek szerintem.. de nem megy mert amint pl 42 kg vagyok nekiallok s egyet zabalok mert hat most megengedhetem:( de amint 2 kg pluszt latok kiakadok s egy falat sem megy le a torkomon:( vagy ez mar anorexia?:(
2010. ápr. 21. 10:35
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon vékony lehetsz. Én is kb. ennyi voltam szülés előtt, szülés után kb. 50 kg lettem, és 160 cm vagyok. Minden ismerősöm szerint ekkor néztem ki a legjobban. De ma az a divat, ha valakinek a csontjai kilátszanak. 45 kg nem gond, még a 42 sem, ha úgy érzed jól magad. De kevesebb ne akarj lenni. Ha meg a lábad vastagnak tartod, úgy sem abból fogsz lefogyni.
2010. ápr. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
hány centi és hány éves vagy?
2010. ápr. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
160 cm es 20 eves vagyok. hat en szerintem 35kgval sem ereznem jol magam...de hat huje vagyok kezdek rajonni... a labam is talan inkabb atlagos nem vastag csak a derekamhoz kepest az. mert egy gtyat sem kapok ami jo lenne..mert ha a labamon jo a derekamnal egy araszal kisebb kelene....eleg szomoru..
2010. ápr. 21. 11:31
 10/12 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de kiakasztottál azzal aválaszoddal, hogy 160 cm-hez nem nézne jól ki az 50 kiló....


Megmondom neked, a 160 cm-hez az ideális testsúly az 50 kiló!


Én 15 évesen nem is számlálgattam kalóriákat sem, és 159 cm-hez voltam 46 kiló, és tökéletes alakom volt!!!


Most vagyok 27 éves és 162 centi s ahhoz 50-51 kiló. Most már figyelem, hogy mit eszem, de egyáltalán nincs rajtam feltűnő háj.


Szóval, lehet hogy korral magasabb a súlyom száma, de 15 évesen 46-47 kilósan tökéletes voltam.

Szerintem te sem lennél egy elhízott malac...valószínű, hogy rosszul látod saját magadat.


26.L

2010. ápr. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!