Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 15-20 perc testmozgás elég?

15-20 perc testmozgás elég?

Figyelt kérdés

Kissé túlsúlyos vagyok. A két gyerek születése előtt bomba alakom volt, de elhagytam magam és bizony 20-25 kiló súlyfelesleg maradt rajtam.(182 cm vagyok)

Az utóbbi években teljesen mozgásmentes életmódom volt.

Most vettünk egy elliptikus trénert. Az ezen végzett 15-20 (esetleg később 30) percaktív mozgás elég lesz a fogyáshoz?


2010. ápr. 21. 11:06
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Én vagyok az a "nagyon buta ember " :) Ami nagyon érdekes mert nekem volt egy kövér barátom és a segitségemel fogyott le mivel együt kocogtunk és nintendo Wii-ztünk :) leadott kb 20 kilot szépen fokozatosan és abszolut nem volt sok az amit irtam (30-60-20 perc ) szoval aki nem ért hozzá és aki szerint napi 5p mozgásal le fog fogyni valaki annak üzenem hogy ö a "nagyon buta ember "
2010. ápr. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

ne hallgass ezekre, örülj neki, hogy elkezdted és csináld végig a saját tempódban, ha az 15-20 perc most, akkor annyi, majd lesz több, addig sem kell kikészítened az ízületeidet ... amúgy meg nem értem az embereket, persze, hogy kövér vagy olyanok szemében, akik egy 43 kg-os csajnak is azt mondják itt, hogy fogyózzon. Ez az anorexiás csontkollekció alkat kimehetne már a divatból.


182 cm-hez 70-80 kg teljesen ideális testtömeg, de izomzat függvényében, ez akár több is lehet.

2010. ápr. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

Eleinte elég. Később emeld fel 40 percre,persze fokozatosan. És tarts diétát: kerüld a fehér kenyeret,tésztaféléket,édesség,cukros üditők ,helyette sok fehérhús,zöldség,gyümölcs,sovány sajtok,túrók.

Ha eddig nem mozogtál,akkor is letudnál edzeni 1 órát ,csak: elmenne a kedved tőle,nem az kell,hogy tesljesen kikészülj,és 1 hétig ne birj megmozdulni utána az izomláztól. Úgy is érzed,ha már többet birsz,és akkor emeled az időtartamot.

Amúgymeg 20 perc mozgás nagyon is számit,főleg ha valaki előtte semmit nem mozgott,pont 20 perccel többet mozogsz mint előtte évekig.

2010. ápr. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
Na, én is ezt mondom:-DD
2010. ápr. 21. 17:38
 25/33 anonim ***** válasza:
Érdekes te nagyon buta ember,hogy mindenki azt mondja,hogy kezdetnek elég,csak te nem:) persze akkor nem te tudod rosszul.Nekem nem a barátom,meg a szomszédom,meg az üknagyanyám fogyott le kevesebb mozgással hanem én magam.Szóval engem nem győzöl meg :)
2010. ápr. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
49%
Ki akar egy olyan ember meggyözni aki még a gyözni szót és "gyözöl" nek irja :) Aki nem hisszi az járjon utána csodákra képes egy kis mozgás...
2010. ápr. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
Na majd pár hét múlva megírom, hol tartok a fogyással.
2010. ápr. 22. 14:54
 28/33 anonim ***** válasza:
14:53 xD Na most nem értem mi a baj.Győzöl.Mi van vele?Viszont a hiszi az nem hisszi és az ember után írj t betűt és nem gyözni meg gyözö,hanem győzni XDDDDDD Köszi,szép estét szereztél nekem a butaságoddal xD
2010. ápr. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Ja és én nem azt mondtam,hogy ne mozogjon,hanem azt,hogy nehogy egyből sokat,mert kárát látja...kedves helyesíró barátom...
2010. ápr. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:

Na a csípőmből és a derekamból is ment le pár centi.

Mérleg nincs, itthon, mert pár hónapja szemét módon csalt és kidobtam:-DD

2010. máj. 10. 11:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!