Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináltam rosszul? Többi...

Mit csináltam rosszul? Többi lent.

Figyelt kérdés
Nem volt soha annyira vastag lábam, de azért szerettem volna vékonyítani és elkezdtem diétázni, és mellé rengeteg guggolást és kitöréses gyakorlatokat csináltam esténként és háromnaponként futtam. A VÉGEREDMÉNY: még vastagabb mint azelőtt :( ez most nagyon elvette a kedvem mindentől, nem tudom mit csináljak, vagy, hogy egyáltalán lehet-e vékony lábam.....

2016. aug. 30. 15:26
 1/4 Hemingway válasza:
A sport csak vastagítja a lábat, mivel az izomzatod nő. Sajnos nem tudom, hogy milyen vastagságú volt a lábad. Ha sok felesleg volt a combodon vagy vádlidon, akkor a zsír átalakul izommá, inkább szálkásítanod kellene. Ne erőedz, hanem csak kardio. Kevesebb futás, sőt inkább kocogás, a guggolás nagyon erősíti a vádlit, de szép formás popót kreál. Ezeket tudom tanácsolni......
2016. aug. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azért lett vastagabb mert izmosodott, guggolással nem fog fogyni a lábad mivel nincs helyi zsírégetés amit itt a gyk-n kismilliószor elmondtunk. Viszont ha az ott izom azt kardió edzéssel pl. futás magas intenzitással hogy ilyen 160 felett legyen edzés közben a pulzusod könnyen le lehet rombolni, mivel a tested először az izmokban levő szénhidrátok, fehérjéket bontja le tehát az izmot is. Ha aerob mozgást végzel alacsony intenzitással (nem terheled le magad pusztulásig és olyan 130 fölé NEM megy a pulzusod edzés közben) akkor nem izmot bontasz hanem zsírt. Nem tudom milyen arányban vannak ezek a lábadon illetve a súlyod magasságod testösszetételed (testzsírszázalék) nemed és esetleg privátban egy kép (elég a lábadról) sokat segítene a problémán.

Üdv!

2016. aug. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kedves 1-es válaszoló!

Nem szeretnék beléd kötni mivel nem vagyok okosabb de a zsír soha nem alakul át izommá. A zsír lebontásához kalóriamínusz kell az izom felszedéséhez pedig kalóriatöbblet hisz nem véletlen mennyi húst meg rizst zabálnak nap mint nap a testépítők. Ez a két folyamat egyszerre semmifélekképp nem fog működni csak külön-külön.

2016. aug. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Való igaz, a zsír soha nem alakul izommá, egyébként nem minden testépítő eszik sokat, nem mind eszik húst és rizst, bár ez a legnépszerűbb, legtipikusabb irány. De pusztán kalóriatöbbletet rengeteg ételből össze lehet hozni s elég fehérjét is.


Kérdező, edzéssel persze, hogy vastagodik, mégis mit vártál? :D Az étrend alapján fogysz, kalóriadeficittel.


Kezdőként egyébként lehet egy ideig izmosodni és szálkásítani, ez egy kivételes eset, máskor nem megy egyszerre a kettő.

2016. aug. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!