Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az étrendről?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, 168cm és 82kg.

Reggeli 6-kor : zabkása vagy szendvics teljeskiörlésű kenyérből.

Tízórai: alma vagy valami más gyümi.

Ebéd: párolt zöldség,főtt rizs, parolt csirkemell, néha virsli

Uzsonna: hamlett, joghurt

Vacsora: zöldségek, főtt tojás, joghurt.

Heti 3x torna, erősítés, 2x egy óra kardio.

Ez így rendben van? Szeretnek 10-15kg-ot leadni.


2016. aug. 31. 18:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Semmi esszenciális zsírt nem viszel be, azt hiszed egészségesen táplálkozol közben meg az érrendszerednek nem adsz semmit...
2016. szept. 1. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Bőven elég zsírt lehet bevinni a salátára csepegtetett olívaolajból vagy egy kevés natúr olajos magból a zabkásán.
2016. szept. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

A virslit en is hanyagolnam... Hidd el nem laktat annyira, amennyi kaloria van benne.


Helyette tojas peldaul barmilyen formaban. Meg a rizs helyett is kiprobalhatnal alternativakat pl. Köles, Hajdina, Bulgur, ilyesmik. Csak a valtozatossag kedveert. Meg pl. neha keszithetnel csoben sult zoldsegeket, itt sovany sajttal es zsirszegeny natur joghurttal a zsiros verzio helyett. En nagyon szeretem es valtozatossagot ad.


A reggeli-tizorai oke. Ajanlom a fozott, cukrozatlan zold teat is, elenkit, gyorsitja az anyagcseret.


Uzsonnara egy marek sozatlan natur pl. kesudiot vagy mandulat ajanlanek, esetleg kefirt, de hatekonyabb lesz a fogyokura, ha uzsonnanal mar elhagyod a hamletet szerintem. (Ebed utan en csak zoldsegekbol viszek be szenhidratot, nekem bevalt.)

2016. szept. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Es igen, a sozatlan natur olajos magot azert ajanlom en is, hogy jo zsirt is vigyel be.

Esetleg kenyerre vaj helyett kiprobalhatod az olivaolajat, persze mertekkel. Nagyon finom amugy. Mi otthon sokszor igy esszuk.


17 evesen a gyumolcstol se felj... Egeszseges, finom, ne legyel magaddal szigoru, sot neha cukormentes csokibol is ehetsz par kockat, tehat lenyeg az egyensuly es a fenntarthato eletmod mert ettol lesz sikeres es tartos a fogyasod.

Remelem nem irtam hulyesegeket.

Sok sikert!

2016. szept. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!:)
2016. szept. 2. 13:47
 16/18 anonim ***** válasza:
Mióta divat koplalni? Ez így rohadtul egészségtelen.
2016. szept. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Utolso: napi 5x eszik, ertelmes eteleket. Ez hol koplalas?
2016. szept. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ez nem koplalás. Kb. ez a valódi szükséglet. Mint írtam, az egy gond az lehet, ha unalmassá válik, de akkor is el lehet kezdeni változatosabbá tenni úgy, hogy az alapelveknek megfeleljen.
2016. szept. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!