Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A cukrozott papaya kocka...

A cukrozott papaya kocka hátráltatja a fogyást?

Figyelt kérdés

2016. szept. 1. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
a jól megcukrozott? szerinted??
2016. szept. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak mert úgy reklámozzák, mintha segítene a fogyásban. A papaya lehet hogy segít, de ez így inkább hizlal szerintem.
2016. szept. 1. 17:20
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Akkor minek kérdezel hülyeséget?
2016. szept. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
A cukor nem hízlal. A zsír nem hízlal, semmi nem hízlal. A kalóriatöbblet az, ami hízlal, legyen az cukorból (szénhidrátból), zsírból, vagy fehérjéből. Ha a napi 1500-2000 kalóriás fogyúkúrás energiaigényedet nem léped túl, akkor ehetsz cukrozott papaját is, pont úgy, mint bacon-t stb. Az előttem levő fogadjunk, hogy jó zsíros ételeket eszik, és retteg a cukortól, szénhidráttól.
2016. szept. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem, nem mondanám, hogy segíti. A cukros ételek, legyen az zöldség, gyümölcs, bármi, sosem segíti a fogyást.
2016. szept. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Erre csak annyit tudok mondai, hogy anyukám és apukám + öcsém negyed évente vesznek kb 20kg kristálycukrot, mi meg asszonnyal ketzen 7-8 hónapig bírjuk 1kg -al...

Nincs a cukorral semmi baj, az emberi hülyeséggel és a mértéktelenséggel annál több...

Főleg ha elérhető bármely piacon regeteg féle méz, már az isten háta mögötti bioboltok is tartanak steviát, agave-t...

2016. szept. 2. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet kapni papaya tartalmú étrendkiegészítőket cukor nélkül, nagyon jót tesznek az emésztésnek. Én nem vennék cukrosat, a cukor csak felesleges üres kalória. Kis mennyiségben persze nem sokat számít, de én nem szívesen etetem a káros bacikat a beleimben.
2016. szept. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!