Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 17 éves lány mivel tud legkönn...

17 éves lány mivel tud legkönnyebben gyorsan fogyni? Adataim lent

Figyelt kérdés

166cm és 66 kb vagyok 6 éve heti 4 edzésem van (tánc,erősítés,futás-ból áll)

sokan mondják hogy izmos vagyok és hajlékony de sok a zsírpárnám.próbáltam már fogyni koplalással de azt 1-2 hét alatt feladom.a családban szinte mindenki túlsúlyos de mivel (azt mondják nagyon tehetséges vagyok a sortban)nem szeretnék kövér lenni.és nem értem hogy a többiek miért olyan véknyak pedig még többet is edzek meg kevesebbet is eszem mint ők :(

ha tudtok segítsetek köszi


2010. ápr. 21. 16:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

166 cm-el 56 kilogramm lenne az ideális testsúlyod! Tehát a 66 Kg-al valóban van némi felesleg rajtad. A koplalást felejtsd el és a többi hülyeséget is! A szervezeted fehérjeigénye (66kg esetén) 165 gramm, szénhidrátigénye 132 gramm! Erre figyelj oda! Ezt szinte mindegy miből rakod össze! Ha 2 zsömle meg 3 tojás elég 1 napra akkor edd azt! Ellenben sokkal inkább javasolnám a napi 4-5 alkalommal történő étkezést, ahol módzsresen össze van állítva az étrended és nem koplalsz. Lássuk ennek előnyeit! Folyamatosan bevitt táplálék folyamatos munkára készteti a szervezetedet, folyamatosan mozgásban tartja az anyagcserédet, és az inzulin szintedet!! Nem terheli meg a szervezetet, mint ha csak 2 alkalommal ennél, de akkor 3 kacsát :) Szóval többször kicsit! Este 6 után nincs kaja!! Ha éhes vagy igyál SIMA CSAPVIZET!! Jah víz. A szervezetednek 20 kilogrammonként szüksége van 1 liter vízre! Ez soknak tűnhet, de tölts meg üdítős üvegeket és meglátod elfog az fogyni. Ha kevés vizet viszel be az sem jó. Ellenben a megfelelő mennyiségű víz folyamatosan dolgoztatja a kiválasztásodat és akármilyen hihetetlen rengeteg "szemetet kimos" belőled!! Az anagcserédet gyorsíthatod is egy picit ZÖLD TEÁVAL. Ha lehet cukor nélkül. A mozgásodról keveset írtál. Ha van szabad 30 perced csinálj intervallum, edzéseket! Heti 3-4 alkalommal. Ez így néz ki 5 lépésben:

1.

5-10 perc bemelegítés, pl. egy laza séta


2.

pörgesd fel a pulzusodat 30 másodpercig (gyors futás)


3.

60 másodperc pihenő, pl. laza séta, hogy a pulzusod visszaálljon


4.

Ebből a 30:60 másodperces változó intenzitású gyakorlatból végezz 10 kört


5.

5-10 perc levezetés, ami ismét lehet lassú séta


Ez hatásosabb és 10 perc bemelegítéssel és 10 perc levezetéssel is csak 35 perc. Maga a gyakorlatsor 15 perc!! Ezt szinte bármikor csinálhatod amikor van egy szabd félórád.


És ami még fontos, ha valamiben nem vagy biztos kérdezz mielőtt butaságot csinálsz.


Üdv : P - Okl. Szakedző

2010. ápr. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

:o

köszönöm szépen a választ.

heti 4alkalommal 3 órát edzem versenyszerűen szóval azzal nem lehet baj(futás,tánc,akrobartika,balett,philates,kondi)

2010. ápr. 25. 11:47
 13/14 anonim ***** válasza:
Zsirégetés csakis olyan mozgással jön létre, amikor a pulzus szigorúan 130 alatt marad, és naponta legalább 20 percig tart. Az ettől keményebb izomépités. Mellőzd a fehérlisztet, térj át a teljes kiőrlésűre, és hagyd el az édességet. Reggelire gyümülcsöt egyél és teljes kiőrlésű tésztafélét. Zsirsejtjeid kiürülnek.
2010. ápr. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Kihagyod a vacsorát, és tornázol reggelente rendszeresen és lesz eredménye.
2010. ápr. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!