Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért vannak falásrohamaim?

Miért vannak falásrohamaim?

Figyelt kérdés
Hogyha eszek, akkor gyorsan és bármit amit találok... tuti nem amiatt van, mert régen koplaltam és most pedig falásrohamaim vannak. Nem tudom miért van. :S 104 kg vagyok

2016. szept. 29. 13:20
1 2
 11/12 anonim válasza:

kedves kérdező, ezt is nézd meg nyugodtan.


nekem is ilyen bajom van, és segít

[link]

2016. szept. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

A legutóbb írtak alapján hasonlítunk... Én is sokszor túleszem magam, ha békén vagyok hagyva és jólesik meg minden. Szénhidrátos étrend mellett pedig messze túleszem magam. Az inzulin tuti benne van, mert a fehérje is "bekavar", ha fogyni akarok. De az kell s legalább jól laktat.

Sokakat egyáltalán nem zavar a szénhidrát. A párom simán tud fogyni erősen gyors szénhidrátra alapozva is, míg nekem a lassú se jó. Ha ezt tapasztalod, kérdező, akkor egyél kevés szénhidrátot s az is jobbára zöldség legyen. Ha ez drasztikus, akkor legalább lassú felszívódású s legyen mellé zöldség, fehérje...


Az édesség egy másik dolog. Ugyanúgy kicsit megbolondít, mint a szénhidrát (az édességeim nem szoktak szénhidrátdúsak lenni), ugyanúgy képes vagyok csak enni és enni és enni... Van az a töménység s összetétel, ami laktat, de pár falat sosem elég.

Sok embernek ráadásul külön desszertgyomra van, nekem is. Amikor pompásan jóllaktam s nem kívánok több ételt, akkor édességből még rengeteg befér. Ekkor nyilván nem kell elkezdeni ilyesmit enni, bár ez csak étvágy, ami ellen könnyebb küzdeni. A mardosó éhség vagy erős energiahiány más lapra tartozik, olyankor enni kell s nem szenvedni s szédelegni.

2016. szept. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!