Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti hogyan fogytatok le?

Ti hogyan fogytatok le?

Figyelt kérdés

Minden érdekelne. Mit mozogtatok, milyen receptekkel dolgoztatok :) Naponta hány óra mozgás volt, mennyiről és mennyi idő alatt fogytatok le?


A fizetős bogyós diéták nem érdekelnek, úgy gondolom, hogy "csodaszer" nélkül is le lehet fogyni, és kellene egy kis indulási alap, mert jelenleg nem érzem, hogy végig tudnám csinálni :)


2016. szept. 29. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:

135kg ról 80kg

Férfi 30 éves 190 magas.

[link]

2016. szept. 30. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

178 cm, 18, L

Június végén kezdtem, 100 kilóról, most vagyok 85.

Számolom a kalóriákat, makrókat, heti 2-3-4 alkalommal mozgok.

2016. szept. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia

Kb 2 éve 3 hónap alatt fogytam le kb 20 kg-ót.

Akkor voltam 17 éves és 94 kg.A 3 hónap után voltam 74-75kg természetesen még ez is sok volt(165cm magas vagyok)

Ezután 2 évig tudtam tarnai a súlyomat majd kb 1 év alatt vissza híztam 85kg-ra.Most 19 évesen újra kezdtem kicsivel több mint 1 hónapja csinálom és 81kg vagyok.Sem régen sem most nem koplaltam.Én a kalóriát képtelen voltam számolni. Most is ugyan azt követel mint régen.Elhagytam a cukros üdítőket,nassikat,cukrot,fehér lisztet az ételeimet saját magamnak készítem.Sok zöldséget eszem kevés szénhidrátot(A kenyeret teljesen elhagytam). Fontos a napi folyadék bevitel ami tiszta víz legyen illetve nekem bevált a cukrozatlan zöld tea.

Fontos még a torna is régen heti 4x,jelenleg heti 6x tornázom itthon videókra(Ha érdekel írj üzit és linkelek egy oldalt)valamint minden nap(vasárnap kivételével ami a pihenő napom)elmegyek biciklizni 1 órát.

Bármi kérdésed van írj privát üzenetet.

Sok sikert kívánok.

2016. okt. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!