Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogytatok le dietval?

Fogytatok le dietval?

Figyelt kérdés
Igazabol eves problemaim vannak nem tudom kontrollalni magam eshireteln falás rohamok jonnek ram. Olyan dietat keresek ahol nem azt irja, h reggeli ebedvacsora.hanem konkretan megjeloli, h mikor egyek. Tudom, h mindenkinek mas az eletbitele deen eleg rugalmas vagyok tudnek jozza alkalmazkodni.

2016. aug. 17. 23:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ilyen normális diéta, saját étrendet kell összeállítanod, ahol ezt magadnak szabod meg. Kampánydiétával nem fogsz fogyni.

Két lehetőséged van: vagy informálódsz a normális diétáról és összeállítod magadnak (melós, nagyon)

vagy fizetsz érte és dietetikus, személyi edző, hozzáértő szakember segít/megírja neked.

Ha kutakodni akarsz, ezekre mindenképp nézz rá: makrotápanyagok, mikrotápanyagok fehérje zsír, szénhidrát arány, vércukorszint, vitaminok, ásványi anyagok, kalóriaegyensúly.

2016. aug. 18. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én úgy adtam le 6 kg-t hogy nem ettem annyit amennyit szoktam (nagyon sokat szoktam enni egy nap) az elején nehéz volt megállni hogy ne egyek annyit de mára már nem jelent ez gondot próbáld ki te is ja emellett én sportoltam is még szerintem a csokirol chipsről még az ilyen kalóriabombákról mondj le gyorsan nekem a csokirol nem volt nehéz nem szeretem az édességet a chipsről még ugy mondtam le hogy nem vettem még a boltban :D Ha valamiben segíthetek még akkor írd le a témát kicsit bővebben! :) Ja és a YAZIO nevű alkalmazást nagyon ajánlom sokat segíthet! Sok sikert! :)
2016. aug. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem kell ehhez diéta,le kell magad foglalni annyira hogy ne tudj zabálni feleslegesen. Nézzünk meg engem 156 centihez voltam majd 75kg tavaly nyáron,most rá egy évre 61 vagyok!! úgy,hogy meg se erőltettem magam. Sportolni mindig is szerettem így volt,hogy bicajjal mentem munkába oda-vissza kb 25 km persze kb átlagban heti 2x. Időm enni van,hogy 1-2 napig nincs is,főleg egy jó kis éjszakai meló után főleg iskola mellett,leginkább aludtam és erőm se volt zabálni. Fogyókúrák sosem váltak be,gyorsan le tudom adni a kilókat de megtartani bajosan..ha le is ment 4-5kg egy hónap alatt visszajött sajnos amint abbahagytam,ami érthető ugye mivel az életvitelem nem változott. Ha unatkozol tudok ötleteket adni. Dolgozz dupla műszakban és gyűjt nyárra valami egzotikus nyaralásra a csodás új testeddel bikiniben/fürdőnaciban. Csinálj menő kinti kertet tavacskával napozóággyal növényekkel ahol koktélt iszogatsz kaja helyett. ( pl cukormentes limonádé hétvégente mehet bele egy kis vodka ;) Ha cigizel vegyél ízesített cigit az is elveszi az édesség utáni vágyat. Kávézz/igyál cukormentes üdítőt,vizet ha unod magad. Csinálj egy nyelvvizsgát. Tanulj egy plusz szakot levelező tagozaton. Sajnos nem nagyon tudom,hogy hány éves vagy fiú vagy-e vagy lány. Legyél szerelmes,őrülj meg akkor se fogsz az evésen kattogni. Ha már családod van és idősebb vagy akkor anyukám módszerét tudom ajánlani ő fiatalabb korában imádott futni 20 évesen aztán terhes lett és elhízott. Már van lassan 7 éve hogy megint nekikezdett a futásnak meglett neki az ultra maraton stb. Szóval kezdj valami sportba/hobbyba. Igazából csinálj bármit,amit élvezel. Kezdj el ismerkedni és járjatok el mindenfelé,ha kicsi gyerekeid vannak ugye nyilván nehéz akkor viszont kell valami rendszer az életedbe úgyis ők is esznek velük együtt egyél csak,gondolj rájuk nem szeretnéd őket se egészségtelenül zsírosan látni 10 év múlva amiért ilyen példát mutatsz nem? Vannak nagyon jó kaja tervek a neten. Például leírok egyet

Reggeli: tojásrántotta 2 tojásból paradicsommal

Tízórai: fehérje shake, zöldségek

Ebéd: grillezett csirkemell valami sovány körettel pl párolt zöldség vagy barnarizs

Uzsonna: hasonló mint a tízórai

Vacsora: túróból tudsz csinálni körözöttet ( van aki kizárja a tejet is akkor szintén hús zöldségekkel)

Létezik,akinek ez beválik és nem unja meg évekig tartja a súlyát heti 4x1 óra sport mellett. Én ezt be se tartottam amikor fogyóztam régen ettem csokit is meg kenyeret csak ügyeltem arra,hogy napi 5x keveset és csak vizet igyak( 1,5-2litert min.) néha ettem nagyon nagy hülyeségeket is pl chips,kéthetente tartottam egy zaba napot hogy bírjam. Ilyenkor lement 4,5-5kg havonta. Az is lehet,hogy van valami testi oka a falásrohamoknak pl. pajzsmirigy,terhesség,antidepresszáns,agydaganat,gyomorbetegségek de erre azért általában kicsi az esély. El tudod dönteni magadban,hogy pszichésen vannak-e ezek vagy csak unatkozol/szomorú vagy. Érdemes egy vérképet csináltatni. Teljesen meghülyülni azért nem kell, ha eddig nem cigiztél ne szokj rá, a kávéra se,nem kell koplalni és agyon sportolni se magad. Felejtsd el a hánytatást,önsajnálkozó anorexiás meghülyüléseket,másnak megfelelni akarást ezek hosszútávon csak hátráltatnak. Boldogabb nem leszel tőle és gondolom azért akarsz lefogyni hogy jobban érezd magad nem? Törekedni kell mindenképp hogy egészségesebben étkezz én pl imádom a zöldséget és a csirkemellet ha rántva hát rántva ez legyen a legkisebb. Mindenképp fontos,hogy a saját ízlésedhez keress új életmódot amiről úgy érzed hogy ezt meg tudod csinálni feleslegesen ne kínozd magad. A sportot amit hetente pár alkalommal kell csak lehet erőltetni,mert elvesz max egy órát az életedből ami kötelesség de az evést kontrollálni sokkal nehezebb,mert azt NEM csinálni kell, hanem NEM KELL csinálni. Valamit azért írj magadról.

2016. aug. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!