Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak izmosodás...

Hogyan fogyjak izmosodás nélkül? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Nem tetszik mikor egy nőnek akkora a combja mint egy oszlop csak mert izmos. Nekem a csinos,kis combok tetszenek,én is olyat szeretnék.Edzotermbe járok és kissé tartok attól hogy az erőnléti gyakorlatokról nekem is oszlop combom lesz.Mit csináljak hogx ne legyen olyan de csinosodjak?

2016. okt. 1. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Formàs combokat akarsz izom nèlkül? Az nehèz lesz.
2016. okt. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az izom miatt formás a láb.. Egyébként ne félj attól, hogy "oszlop" combod lesz, mert az baromi kemény munka és évek alatt érhető el.
2016. okt. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%
Ennyi retardált hülyét, mint amennyi azt gondolja, hogy túl izmos lesz a pinalegyezéstől...
2016. okt. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
pedig a izmos comb szexi
2016. okt. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szóval te attól tartasz, hogy a fogyástól izmosodsz?

Jajjtejóistenmentsmeg.

Jó, figyelj, akkor elsőként elmondom, hogy az ember fogyás alatt általában inkább izmot veszít, mintsem izmot nyer, mivel a fogyás alapfeltétele a kalóriadeficit, az izomtömegnövekedésé pedig a kalóriatöbblet.

Na, most hogy ez megvan és ma is okosabb lettél valamivel, folytassuk azzal, hogy nem lesznek oszlop combjaid, mert ezzel a hozzáállással sosem fogsz olyan keményen melózni, ami ahhoz kéne, hogy "oszlop" combjaid legyenek.

Ha te csak gebe lábakat akarsz, akkor menj, és fuss heti 3-4 alkalommal, ahhoz az is elég. Abban az esetben, ha formás popsit is szeretnél esetleg, vagy egy szépen kidolgozott, nőies combot, akkor meg irány guggolni meg kitörni :D

2016. okt. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!