Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek el kisebb...

Hogyan kezdjek el kisebb adagokat enni?

Figyelt kérdés

Tudom egyszerű csak egyek kisebb adagokat..De! Mégsem olyan egyszerű.A problémám az,hogy szülés után vagyok 7 hónappal és még mindig van hasam, bár sose volt lapos.A testsúlyom viszonylag rendbe van,még egy pár kg minuszt szeretnék csak,elkezdtem edzeni is.163cm/56kg vagyok viszon most elterveztam,hogy tobbszor kevesebbet fogok enni, de nem mukodik mert igy ugy erzem, hogy folyamatosan éhes vagyok.Nekem kell a teltség érzet, hogy ne legyek éhes szóval mit tanácsoltok, mi számít többször kevésnek?kb mekkora adag evésenként? Vagy hogy képzeljem ezt el?

Válaszokat előre is köszönöm.


2016. okt. 3. 12:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Arról nem írtál semmit, hogy miket eszel, de a többször kevesebbet című dolog minőségi táplálkozással működik. Kenyérrel, túrós batyuval,káposztás zvekedlivel stb. nem. :-)
2016. okt. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Próbálok az update mód szerint étkezni.Eszek tésztát max ebédre norbi updatest vagy pedig salátát hússal vagy tojással vagy sajtal.Ha ebédre nem eszek szénhidrátot akkor vacsorára szoktam ha viszont ebédre ettem szénhidrátot akkor vacsorára nem eszem.Reggelizni vagy shaket szoktam vagy semmit (2 kávé+kis tej mindig) :/ aztan elkezdtem hogy beosztom az adag ebédet kétszerre de nekem ez így nem jó éhes maradok.
2016. okt. 3. 13:05
 3/12 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem nem kell kisebb adagokat enni. Így is alig eszel valamit. A súlyod is rendben van.

Inkább mozogni kéne, hogy korábbi formádhoz visszatérj. Ha meg van a rendszeres mozgás, akkor az a pár kiló le fog menni.

2016. okt. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen de pl nekem egy adag ha pl salátát eszek akkor az 3 tojás+ saláta ha pedig tészta akkor 100gramm ch csökkentett tészta plussz szósz...és a férjem is néz mindig hogy hogy bírok egyszerre ennyit megenni.Ja egyébként szoptatok is.
2016. okt. 3. 13:28
 5/12 anonim ***** válasza:
63%

Majd ha már nem bízol vakon az idiótu update módszerben, akkor olvasd el ezt a cikket:

[link]

2016. okt. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
3 tojàs+salàta nem sok. Nekem reggel megy 5 tojàs+paprika.
2016. okt. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%

Próbáld ki, hogy a kisebb adag étellel több fehérjét, zöldségfélét és egy evőkanál olivaolajat vagy kókuszzsírt eszel, én ezektől sokkal gyorsabban jól tudok lakni. De akkor sincs baj, ha nem sokszor keveset eszel, hanem kevésszer, de jóllakva, az összkalória a lényeg, illetve a gyors szénhidrátok kerülése.

Én a Norbi update-ben nem igazán hiszek, nem lehet, hogy attól vagy folyamatosan éhes? (Pl. édesítőszereknek is lehet ilyen hatása)

Amúgy meg nincs rajtad sok plusz kiló és még szoptatsz, lehet, hogy a szervezeted ragaszkodik a tartalékaihoz, ez természetes ösztön. Szerintem ráérnél a fogyással a szoptatás befejezéséig. Inkább törekedj a minél egészségesebb táplálkozásra, megfelelő vitaminbevitelre.

2016. okt. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne kezdj el kisebb adagokat enni! A napi összbevitel számít, ha neked ez pl. három étkezéssel kényelmes bevinni, akkor tedd azt.
2016. okt. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. okt. 3. 18:55
 10/12 anonim ***** válasza:

Tényleg az összbevitel számít és 3 tojás semmi se. Nekem 6,5 töltött tojás, zöldség s még kis ez-az egy rendes ebéd s a tojás a szuperlaktató ételem.

Vagyunk páran, akik kizárólag nagyobb étkezéssel lakunk jól. Nekünk a kevés nagyobb étkezés való. Az időzítés sem mindegy mindenkinek. A napi összbevitel a döntő, nem kell sok kicsibe elosztani.

2016. okt. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!