Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti milyen édesítőszert használ...

Ti milyen édesítőszert használtok?

Figyelt kérdés
Leginkább sütik sütéséhez érdekelne. Próbáltam már folyékonyat, porosat, tablettásat. Sok márkát is kípróbáltam már (süssina, pötyi, coopos, mindenféle noname). Ezek a csomagoláson mind azt ígérték hogy sütésálllóak, de nem igazán váltak be.. Egyedül a xilit meg az eritritol vált be, de sajnos ezek nagyon drágák nekem, és nem tartanak ki sokáig, mivel elég édesszájú vagyok. Ti mit használtok, aminek nem megy el az íze sütés után?
2016. okt. 18. 12:18
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó, a tizes vagyok.


Nem, nem értesz hozzá. Még azt kétlem, hogy valaha, valamit tanultál róla, de hogy nem képezted magad azóta sem, az biztos. Vonatkozó konferenciák vagy idegen nyelvű tudományos cikkek megvoltak az utolsó egy évben? Nyilván nem. Nincs több kérdésem.

2016. okt. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
11%
na kifogytál az érvekből maradt a szájkarate...
2016. okt. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
94%
Édesítőszercicaharc!!!!!!!!!!!!!!!!!
2016. okt. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
9%

15:29, szabadna tudnom, hogy milyen típusú egyetemet is végeztél? Különösen az ember metabolizmusa és a vegyipari tanulmányaid érdekelnének. Csak mert nagyon úgy adod elő, hogy te ezt a témát kívülről betéve vágod (vagy csak lobbizol az édesítőszar-gyártóknak).

Mindamellett te is kemény NULLA darab cikket linkeltél be, ami kicsit is komolyan vehető lenne (tehát nem zsindex, meg blog.hu szarkamuk), úgyhogy kvittek vagyunk.


15:40, növessz agyat, aranyapukám, pubertálj, és tanulj meg érdemben cáfolni, érvekkel, bizonyítékokkal, meg ilyesmikkel. A kisdedós óvodás trollkodásoddal maximum azt éred el, hogy körberöhöglek. Kaptad a mínuszt.

2016. okt. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
0%
Mi megtettük hülyegyerek, leírtuk az érveket, leírtuk mire kell a cukor... te viszont cdak szájkaratézol még mindig nincs semmi érv a birtokodban csak az idióta tudatlan meggyőződésed.
2016. okt. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
9%

18:53, ja, írtatok egy rakás ökörséget, féligazságot, meg bulvárt, aminek ha a 10%-a igaz, akkor sokat mondok. Mi volt a hiteles forrásod, aranyapám, a Kiskegyed?

Tisztán látszik hogy segghülye vagy a témához, csak azért parádézol itt a szobanövény IQ-dal, mert amúgy a lőtéri kutya nem foglalkozik veled, online legalább kiadhatod magadból a mindennapi kispolgári keserűségedet. Szánalomtenger.

Újból kaptad a mínuszt.

2016. okt. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
0%

24-es: Nem, nem fogok "cikkeket linkelni" vagy tanulmányokat bizonygatni egy hozzászólásnak a gyakorikérdéseken, aki érvrendszere a "kaptad a mínuszt"-ban merül ki. Mit is mondhatnék? Jujj.


További jó szórakozást!

2016. okt. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
9%

7:40, nos akkor itt buktál meg a vitában, de gyönyörűségesen. Sajnálom, aranyapukám, mission failed. Nagyon nem voltál ellenfél, de legalább jókat röhögtem a vergődéseden. A piros kéz pedig már grátisz jár neked.

Három-null ide.

2016. okt. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:
nagyon szuperek vagytok, de mostmár fejezzétek be légyszi, béke fehérgalamb peace.
2016. okt. 21. 15:16
 30/38 anonim válasza:
94%
Ezekre is ráférne már egy nagyon alapos dugás,az biztos. XD
2016. okt. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!