Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti milyen édesítőszert használ...

Ti milyen édesítőszert használtok?

Figyelt kérdés
Leginkább sütik sütéséhez érdekelne. Próbáltam már folyékonyat, porosat, tablettásat. Sok márkát is kípróbáltam már (süssina, pötyi, coopos, mindenféle noname). Ezek a csomagoláson mind azt ígérték hogy sütésálllóak, de nem igazán váltak be.. Egyedül a xilit meg az eritritol vált be, de sajnos ezek nagyon drágák nekem, és nem tartanak ki sokáig, mivel elég édesszájú vagyok. Ti mit használtok, aminek nem megy el az íze sütés után?
2016. okt. 18. 12:18
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

Semmilyet mert pl. a mesterséges édesítők iszonyúan mérgezőek. A cukor NEM mérgező. Sőt, konkrétan létfontosságú a szervezet számára, ugyanis a szőlőcukor kell a metabolizmushoz. Az édesítőből egy deka energiát nem nyer a szervezet, ugyanis az 100%-ban műanyag. Azon kívül nagyon jól írták, hogy hosszabb távon bélrákot okoz mert nem ürül ki a szervezetből hanem halmozódik.

A xilit pedig rohadtul nem édesítőszer, hanem cukor. Nyírfacukor egész pontosan, és teljesen természetes anyag. Édesítőszer a szacharin, az aszpartám, és a mindenféle E-betűs szutykok.

Az a gond az édesítőszarokkal, hogy a szervezet nem tudja normálisan lebontani őket. Van olyan ami úgy ahogy van,távozik a szervezetből. Olyan is van, ami halmozódik mint az ólom meg a dioxin, aztán egy szép napon hatalmas szarban találod magad. Sőt olyan is létezik ami mérgező anyagokra bomlik le, kb. mint a metilalkohol. Ott se maga a metilalkohol a mérgező, hanem a formaldehid amire lebontja a szervezet.

Ha az ember módjával eszi a cukrot akkor nem lesz baja, mert a cukrot le tudja bontani a szervezet. 10:07 totál baromságokat írt össze, látszik hogy messziről ugatja csak a témát. A cukorbetegséget NEM az okozza hogy az illető sok cukort eszik bmag, ezt az idióta kocsmalogikát nemtudom honnan szedte. Biológia órán nem az okostelefont kellett volna pöntyörgeti hanem odafigyelni.

Ennyi erővel akkor a kenyér is mérgező, mert csomó demenciás, Parkinson-kóros meg szívbeteg ember mindennap azt eszi, biztos a kenyér okozza! Halál a kenyérre!

Sőt a túl sok vízbe bele lehet fulladni! Halál a vízre!!!


"Egy gramm sem kell belőle a testednek, a cukor kizárólag árt."


Biológiából írd be magadnak az egyest. 18:47-nek tökéletesen igaza volt, hülye vagy a témához mint a tyúk az ábécéhez. Kaptad tőlem is a piros kezet az édesítőszar-lobbidra.

2017. jún. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

#31

Hülye vagy te aranyom, mint a vidéki átlag.


A finomított cukorból egyetlen grammra sincs szüksége a testnek. A finomított cukor elég hosszú listájával orvosilag bizonyíthatóan összefüggésbe hozható a betegségeknek.


Cukorlobbista :))))


Leülhetsz, egyes.

2017. jún. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:

" cukorbetegséget NEM az okozza hogy az illető sok cukort eszik bmag, ezt az idióta kocsmalogikát nemtudom honnan szedte. Biológia órán nem az okostelefont kellett volna pöntyörgeti hanem odafigyelni. "


Édeske, ugye, jól sejtem, hogy te jártál az orvosira? Takarítani.

2017. jún. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

#28

Piros kéz meg három null?!

Ez rohadt szánalmas.

2017. jún. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

#32 aha értem, kb. ilyesmi szintű "cáfoltatot" vártam. 8 általánosod azért ugye megvan? Nem, nem 6 első és 2 második osztály, hanem mind a nyolc...csak mert én már hatodikban tisztában voltam a metabolizmus folyamatával, és hogy szénhidrát (azaz cukor) nélkül nem megy. Alapból a DNS kötése cukor-foszfát kötés. Ha nem viszel be cukrot, akkor mivel stabilizálod a DNS szerkezetét? Kócmadzaggal?


" A finomított cukor elég hosszú listájával orvosilag bizonyíthatóan összefüggésbe hozható a betegségeknek."


Jó, akkor bizonyítsd. Az informed és a webbeteg rengeteg betegséget felsorol, több ezret, mutasd meg nekem, melyek azok, amiket bizonyítottan a cukor okoz. Gondolom az első a cukorbetegség lesz (ami NEM a cukorfogyasztás miatt alakul ki), képzelem mennyire lesz szakmai és megalapozott a listád. SZVSZ összehordasz egy rakás ipari mennyiségű baromságot, aztán fröcskölődsz a végén egy jóízűt, mint most. A piros kéz pedig csípőből ment is neked.

2017. jún. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

#35

Tisztázzuk: nem érdekel a kis piros kezed.

Bizonyítsak? Mit, babuci? Hogy a hülyeségeddel ellentétben, tényszerűen semmi szüksége a testnek a finomított cukorra? Mert akkor, ugye, már kihalt volna az emberiség, annak feltalálása előtt, csak hogy még jobban összezavarjalak ...


Játszad csak a kis cicamicaharcod tovább egyedül. Bizonyítsak? Neked?! Ezen a szinten?! A gyk-n?! Szórakozz, kérlek, azzal, akinek EZ itt az élete, mint neked kedd esténként. Olvass, ha megy. Ennyi.


Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?


További jó társaságot magadnak, magaddal. Sőt, még az utolsó szót is átadom neked. Mert neked fontos, az látszik.


Facepalm.

2017. jún. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

"Bizonyítsak? Mit, babuci? Hogy a hülyeségeddel ellentétben, tényszerűen semmi szüksége a testnek a finomított cukorra?"


Az állításodat, aranyapám. Hogy az emberi szervezetnek nincs szüksége cukorra. Tudod, ha valaki állít valamit, akkor úgy van szokásban, hogy bizonyítani is tudja, nem pedig a másik ötszázcsiliárd embertől várja el nagy garral, hogy bizonyítsa az ellenkezőjét. Bizonyítsd, hogy nem tartozol nekem hárommillió forinttal...

Na, hogy tetszik? Nem tetszik? Pedig ezt csinálod.


"Bizonyítsak? Neked?! Ezen a szinten?! A gyk-n?! Szórakozz, kérlek, azzal, akinek EZ itt az élete, mint neked kedd esténként. Olvass, ha megy. Ennyi."


Nos, akkor szerintem nincs miről beszélni. Állítasz valami kapitális baromságot, amit persze nem tudsz megvédeni, és hát ez fáj, mert bohócot csináltál magadból. Szar ügy :'((( Sajna-bajna a passzát nem úgy fújdogál, ahogy neked jólesik, és nem ezer ember megy szembe az autópályán...

Sebaj, majd ha kijártad az általánost, és az IQ-d valami pozitív egész szám lesz, visszatérhetünk a kérdésre. Addig meg toljad nyugodtan az ipari műanyagot magadba, állampolgári jogod bélrákban elpatkolni. Mindenesetre jókat nevettem a béna szerecsenmosdatásaidon.


"Tisztázzuk: nem érdekel a kis piros kezed."


Jó, akkor kaptad a következőt.

2017. jún. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Édesítőszert SEMMILYET, mert NAGYON mérgezőek.

Rövidtávon nem károsak, hosszútávon viszont felhalmozódnak a szervezetedben és az lesz a vége hogy jól megbsznak.

Azért használják őket mindenütt mert olcsóbb előállítani, mint a cukrot.

Hogy az emberek betegek lesznek azt leszarják, a profit a lényeg, nemde?

Szóval az zabáljon ilyen termékeket aki megunta az életét.

66%-os te eszméletlen ostoba nagypofájú senkiházi troll vagy. Jókat röhögtem a szánalmas propagandadumádon az édesítők mellett.

Tisztára mint az MLM-huszárok, azok is addig mantrázzák egymásnak a fszságaikat amíg végül maguk is elhiszik.

Kb. az a szint vagy, mint a lapos Földesek meg a légüres térben kongó üreges Hold-kórosok.

És te pofázol itt tudományról a 8 általános faiskoláddal :DDD

Én is nyomtam neked mínuszt.

2018. szept. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!