Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti milyen édesítőszert használ...

Ti milyen édesítőszert használtok?

Figyelt kérdés
Leginkább sütik sütéséhez érdekelne. Próbáltam már folyékonyat, porosat, tablettásat. Sok márkát is kípróbáltam már (süssina, pötyi, coopos, mindenféle noname). Ezek a csomagoláson mind azt ígérték hogy sütésálllóak, de nem igazán váltak be.. Egyedül a xilit meg az eritritol vált be, de sajnos ezek nagyon drágák nekem, és nem tartanak ki sokáig, mivel elég édesszájú vagyok. Ti mit használtok, aminek nem megy el az íze sütés után?
2016. okt. 18. 12:18
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
A legjobb legfinomabb édesítőt, szacharózt... vagy ha úgy tetszik kristálycukrot... csak amég más 10 kg-ot megeszik 2-3 hónap alatt addig én elvagyok 1kg-al egy évet is...
2016. okt. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:

9-es: Olvass utána, nem kamuoldalakon, hogy hányféle rákfajta, valamint szívinfarktus, egyéb kardio-vaszkuláris betegségek, csontritkulás, hasnyálmiriggyulladás, máj-és epe- és májproblémák, cukorbaj, Parkinson-kór, demencia, stb.-vel hozható közvetlen (!!) összefüggésbe a kristálycukor.


Aztán edd tovább.

2016. okt. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:

De nem a kristálycukor a hibás, hanem a mértéktelen fogyasztása... ha most hasraütök repcemézből fogyasztana az emberiség annyit mint kristálycukorból, akkor ezek azzal lennének összefüggésben...

Anyám apám és öcsém 20kg ot betermel 3-4 hónap alatt... én életmódot váltottam 5 éve, kipróbáltam minden lehetséges édesítőt míg végül rá kellett jönnöm, hogy édes ízt a kristály cukor adja a legjobbat... csak épp nem kell mindig édeset enni/inni... mondom nálam 1kg kristálycukor legalább 1 év... persze néha eszek pl mézet 1-1 kanállal, de ezen kívül nem édesítek... nem a cukrot kell máglyára küldeni, anem a mértéktelen édes fogyasztásról kell leállni...

2016. okt. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:

Utolsó: az arzén sem öl meg mértékletes fogyasztással.


Egy gramm sem kell belőle a testednek, a cukor kizárólag árt. A zöldség-gyümölcs cukortartalma éppen elég a testnek. Nem védeni kell, hanem tudomásul venni.


Ha lejöttél róla, akkor rájössz, hogy még egy friss karalábé is olyan édes, hogy alig lehet megenni, nemhogy egy szem szilva. Az ennél mesterségesen jobban felturbózott édesség nem jó semmire és ne is kell "pótolni".

2016. okt. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
Látom érted amit leírtam... ja nem... csak a demagóg dumádhoz ragaszkodsz...
2016. okt. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:

"Egy gramm sem kell belőle a testednek, a cukor kizárólag árt."


Igazad van, végül is a tested véletlenül se glükózzal működik, a répa cukor pedig 50%-ba tartalmazza (másik fele pedig fruktóz). Nagy mennyiségben pedig minden káros, ami normál esetben teljesen nélkülözhetetlen pl a víz.

2016. okt. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:

De egyébként, hogy ne csak kötekedjek, kérdező, amennyiben az ár nem számít íz szerint én ezt a sorrendet állítanám fel:

Juharszirup, agave szirup, méz(kivéve akác, szerintem az vacak ízű sokkal jobb mézek vannak), dextroz, kristálycukor, eritrit, xilit, fruktóz


Aszpartám stb mesterséges szutykok kuka szóba sem jöhetnek...


És a kristálycukrot az arzénhoz hasonlítani totál hülyeség... tipikus esete a tudatlanságnak...

A kristálycukorra visszavezethető rákos, szív és érrendszeri stb megbetegedések nem a kristálycukorra, hanem az elhízottságra visszavezethetőek...

Ugyan az a helyzet a kristálycukorral mint az E vitaminnal volt egy időben... kb 80-as években el lett terjedve, hogy az E vitsmin jót tesz a szívnek... ezért aztán minden szívbajos szedte az E-vitamint... 10 év múlva pedig sorra készültek a tanulmányok amik bozonyították, hogy rengeteg a szívbajos az e-vitamin fogyasztók között, tehát összefüggés van az e-vitamin és a szívbetegség közt...

Na ugyan ez a cukorral... rengeteg egészségtelenül táplálkozó ember van, akik esznek cukrot... tehát egyszerű a cukrot hibáztatni... dosem az ember a hibás akinrk lövése sincs a táplálkozásról... mindig kell egy bűnbak... mostanában a cukor meg a fehér liszt azok... 10 év múlva meg majd a barna rizs lesz ilyen logikával... fogadni mernék :D

2016. okt. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
Barna rizsről már most olvasni rosszakat, hogy a korpájába fitinsav van, ami pedig nagy mennyiségbe gátolja az ásványi anyagok és a fehérje felszívódását. :D
2016. okt. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:
tejóég, egy lavinát indítottam el
2016. okt. 19. 12:55
 20/38 anonim ***** válasza:
62%

10:07, itt most durván melléfogtál, ugyanis jobban értek a témához, mint te.


- Egyrészt, cukor nélkül nem tartható fenn a szervezet se. Gondolom ennyi eszed már nem volt, hogy rájöjj, a cukorra ugyanúgy szüksége van a szervezetnek, mint bármi más tápanyagra. Hogy mást ne mondjak, a DNS kötése is cukorból van. Ha megvonod a cukrot a szervezetedtől huzamosabb ideig, arra iszonyat mód ráfaragsz.


- Ha rákfajtákról van szó, az édesítőszarok messze több rákfajtát okoznak, kezdve a remek vastagbélrákkal, amit mái napig se tudnak gyógyítani csak úgy, ha kiszedik az egészet, és szarhatsz zacskóba a hasadon a hátralévő pár évedben...


- Szív- és érrendszeri betegségekhez köze nincs a cukornak, ezt bebuktad. A zsír és a koleszterin okozza, na meg a cigaretta.


- A csontritkulás és a cukor közt a világon semmi kapcsolat nincs.


- A hasnyálmirigy-gyulladás lehet bakteriális és autoimmun eredetű, itt megint nincs cukor.


- Máj- és epeproblémák: A cukrot nem a máj, és nem az epe bontja le. Biológia: elégtelen.


- A cukorbaj NEM azt jelenti, hogy a cukor okozza, hanem hogy a szervezet nem tudja lebontani a cukrot! Akivel veleszületik, az mikor és hol evett sok cukrot?


- A Parkinson-kór okát mái napig nem ismerik az orvosok, de jó hogy te így fotelból megmondod, hogy a cukor tehet róla.


- Demenciát sem okozhat cukor, olvass utána, miért. Demenciát kábszer és alkohol okoz, azok rendbe vannak, de a cukor az fújfúj monnyonle?


De nekem végső soron mindegy, toljad nyugodtan a szar vacak műanyagot, lesz majd sírás-rívás mikor a doki közli, hogy ez bizony rák, és nem operálható, úgy 4 év van hátra az életedből. De legalább a fogaid szép csillogóak lesznek :D

2016. okt. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!