Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintem nem jó dolog fogyókú...

Szerintem nem jó dolog fogyókúránál napi ötször enni, háromóránként, nekem nem menne. Valaki leírná a tapasztalatait, hogy ezt miért jó, és hogy tényleg jó-e?

Figyelt kérdés
Köszönöm!

2016. okt. 20. 21:31
 1/7 anonim válasza:
Ajj rossz kategóriában tettem neharagudjatok!!!
2016. okt. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a napi 5 azért jó, mert egyszerre keveset eszel, a gyomrodat nem terheled meg annyira. én már nem tudnék 3 részletben enni, túl sok kaja lenne egyszerre.
2016. okt. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert pörög az anyagcseréd
2016. okt. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez csak tiszta etkezesnel mukodik. Ha szemet kajabol eszel sokszor keveset nonszensz. Akik jol csinaljak, azert, esznek x orankent, hogy egyenletes legyen a vercukorszint, igy ne jojjon az inzulinfrocs, ami azt leviszi, es jon az ehseg.
2016. okt. 21. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én időszakos böjtölök 3 éve, dél és este 9 között eszem és jól elvagyok, igaz napi 4x eszem (12,15,18,21) általába, de van, hogy csak 3x. Nekem azért vált be, mert nagyobb adagokat ehetek így, mintha ennék 5-6x keveset.
2016. okt. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindenkinél más elosztás a jó, én napi háromszor eszem, az én szervezetemnek az kell.
2016. okt. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is időszakos böjtölök 5 éve... 20/4...

Este 8 és 12 közt eszem...

5 éve 130kg voltam, most 85 de épp tömegnövelek...

2016. okt. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!