Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnátok mondani olyan edzés...

Micó12 kérdése:

Tudnátok mondani olyan edzés tervet ami nagyon hatásos?

Figyelt kérdés
2016. okt. 22. 17:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Bármennyiszer teszed fel a kérdést más megfogalmazással, a megfelelő étrenden múlik minden mellé olyan edzéssel amilyet akarsz... nincs "hatásos" fogyasztó edzés mert az ételtől fogysz vagy hízol...
2016. okt. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ahogy az előző kommentelő is írta a kajálásra figyelj nagyon. És igen, pl. én megtaláltam magaman a "nagyon hatásos" edzéstervet, de lehet hogy erre a te tested nem úgy reagálna... ismerd ki.
2016. okt. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez a Micó12 vagy szellemi fogyatékos vagy fizetett troll.
2016. okt. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Krio válasza:

Calestenic - Vedd meg a könyvet (könyveket akár), olvasd el és megkapod a választ az étrendre is és az edzésre is.

;) kitartás. Mellékhatás: Kókemény leszel, mint az életfogytig bezárt "fegyencek". Ugyanis ők fejlesztették ki a a rendszert az életbenmaradásért. Just do it!

2016. okt. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4# nem ők fejlesztették ki a rendszert, még a könyv írója is csak egy kitalált személy... alap gyakorlatokat ír le, amiket ha a tesitanárod mondja, hogy csinálj kirökögöd, de ha adsz neki egy ilyen hangzatos címet meg egy kamu kerettörténetet, akkor minden kis hülye ezt fogja a legmenőbb dolognak tartani...
2016. okt. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Krio válasza:

#5. Akár még igazad is lehet(ne), hiszen bármire lehet mondani, hogy kamu és kész, aztán a kamuval vádolt-tól várja mindenki, hogy igazolja magát.

Először is igazold te az állításodat, hogy mire alapozod. Kíváncsi lennék valami bizonyítékra.

Részemről szimpatikus a Calistenic, jobban érzem magam tőle, hasznosnak látom. Még az sem érdekes, hogy igazából ki találta ki. Jól tette.

2016. okt. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]


Nem igazolok semmit ugxanis ha ezt te nem tudod eldönteni magadtól, akkor retardált vagy, hülyékkel pedig nem vitatkozunk ez alapszabály...

2016. okt. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Krio válasza:

#7 Az imént belinkeltél egy irományt. Elolvastam és érdekes volt. Köszönöm szépen.

Íme egy idézet belőle: "ui. szeressétek és tiszteljétek egymást! egyik tábor sem hülye, persze akadnak kivételek. amire rá akartam világítani, hogy fölösleges az egymás basztatása, inkább mondjátok el, miért jó a ti edzésetek, és ha van kedvetek, kóstoljatok bele a másikéba. tök jó lenne, ha mindenki intelligens és kulturált lenne !"


Köszi a linket.

Szóval válaszként a kérdezőnek:

Olvasd el a a segítőkész előttem író linkjét, és szerintem hasznos lesz neked is.

Valaki egyszer azt tanácsolta: "Nem próbálni, hanem csinálni kell..."


Szép napot.

2016. okt. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!