Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit ajánlanátok hosszútávú...

Mit ajánlanátok hosszútávú fogyásra?

Figyelt kérdés
Idén voltak bizonyos fogyási problémáim. Egyik hónapban leadtam 5 kilót, a következő kettőben pedig visszahíztam. 60 kilós voltam és elkezdtem egészségtelenül fogyókúrázni, evészavaraim voltak. Próbáltam anorexiás lenni, de a bulimiánál kötöttem ki. Le szeretnék fogyni, de úgy, hogy ne legyek megint az a kövér lány. 173 centiméteresen 60 kilót nyomok. Bulimiás időszakomban legkönnyebb 53 kilós voltam. Keményen megdolgoztam érte! Ezúton kérlek titeket, akik tudjátok hogyan kell hosszabb időre lefogyni, adjatok pár hasznos tanácsot. Fontos lenne megemlítenem, hogy nincs időm edzeni, mert a tanuláson kívül munkába kell járnom, és nincs szabadidőm. Előre köszönöm a hasznos válaszokat!

2016. nov. 6. 20:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Fejben rendet kéne tenni, beteg dolog direkt evészavarosnak lenni.

Válts egy jó életmódra, az a tuti. Egyél eleget, mozogj, érezd jól magad, add meg a testednek, ami jár neki.

Egy kis mozgásra kell időt szakítanod, egy pici is jobb, mint a semmi. Én pont mozgás nélkül merülök le s leszek használhatatlan...

2016. nov. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1. Arra van időd amire időt akarsz szakítani... képzeld, rengetegen vagyunk, akiknek nem csak tanulnia kell meg dolgozni, hanem mellette házi munkát végezni, gyereket nevelni, bevásárolni, stb stb és mégis van heti 3-4*1 óránk edzeni...


2. Olvasd el a sárga kapszula című könyvet.

2016. nov. 7. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!