Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi 600 kcal-al február 28....

Napi 600 kcal-al február 28. -ra 22 kilót ír hogy lefogyok?

Figyelt kérdés

Csináltam kalóriabázison egy saját oldalt.Most vagyok 80 kg. 164 cm-hez.

58 kg akarok újra lenni és ezért minden nap 600 kcalt eszem, de egészséges dolgokból.

Pl ma ettem reggelire egy danone citromos joghurtot

Ebédre bonduelle zöldséges mexikói keveréket

most uzsira megint ettem danone-t

Vacsira pedig abonettet eszem majd gépsonkával.


Tegnap csirkét ebédeltem rizzsel

és reggelire abonettet ettem.

Szerintetek lefogyok így február végére?

KalóriaBázis szerint igen. És ugye ott számolja a szénhidrátot fehérjét, meg mindent.

Szerintetek?!


20/L


2016. nov. 15. 15:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan mondom, fel kéne jelenti ezt tré kalóribázist. Hogy adhat ki ilyet,hogy 600 kcal?

Neked kérdező legyen eszed és ne csinálj hülyeséget. Ez durva koplalás.

Tessék legalább ezt elolvasni:


[link]

2016. nov. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
1200 kcal alatt koplal a szervezet. Ekkora sùllyal egy jó étrend ès edzès kell és reàlis cèlok. 22-26 hèt alatt fogyhatsz le a kìvànt sùlyra. 600 kcal-val csak beteg leszel. Egyèl 1200-1400 kcal-t, és heti 3-5 alkalommal edzz 40perc-1 òrát. De mindennek az alapja egy jò étrend. Azon dől el 70%-ban.
2016. nov. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Én egy törékeny nő vagyok, de így is 1300-1400 az alap kalóriaigényem. Tehát csak semmit sem csinálok.

A 600 durva koplalás!

Egyenes út a jojó effektushoz.

És baromi egészségtelen is.

2016. nov. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
Ennek így semmi értelme.
2016. nov. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Először ott vált komolytalanná az egész, hogy napi 600 kcalon akarsz élni február végéig. (És utána mi lesz mégis, csak kérdem?)


Aztán másodszor ott, hogy ebbe az étrendbe belefér napi két Danone cukrozott gyümölcsjoghurt. Meg gépsonka (húsipari hulladék, más néven). Nem tudom, melyik részre értetted, hogy egészséges.


Szinte semmi fehérjét nem vittél be és zsírt sem. Nem tudom, Bonduelle zöldséges mexikóin mit értesz, a mirelit zöldséget? És azt úgy magában? Vagy hogy?


Ugye nem három hónap alatt lettél 58 kilóból 80? Szerinted akkor ugyanez visszafelé lehetséges?


És mit mozogsz az egész mellé?

2016. nov. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Első, az oldalon ott van, hogy az alacsony kalóriakeretet nem szabad betartani, ill. hogy ez a túl gyorsra beállított fogyás miatt jön ki. Csak ugye ezt sokan el sem olvassák.


Kérdező, ezzel a hülyeséggel csak azt éred el, hogy hízékonyabb leszel, s februárra nem hogy az 58kg-ot fogod megközelíteni, hanem inkább a 100-at.

Egészségedről ne is beszéljünk.

2016. nov. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

"Komolyan mondom, fel kéne jelenti ezt tré kalóribázist. Hogy adhat ki ilyet,hogy 600 kcal? "


Ha kiugrom a szabályosan közlekedő villamos elé és levágja a lábam, ugye nem perelhetem a BKK-t? Nem a kalóriabázis hibája, hogy ostoba emberek rosszul használják.

2016. nov. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:

"Ha kiugrom a szabályosan közlekedő villamos elé és levágja a lábam, ugye nem perelhetem a BKK-t? Nem a kalóriabázis hibája, hogy ostoba emberek rosszul használják."


Mondja bagoly, a verébnek.

Egyáltalán nem jó a példa, de nem baj...

2016. nov. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Kedves 8-as, nem pontosan értem, mit akarsz ezzel. Ez csak egy hasonlat, átvitt értelemben, amivel arra próbáltam utalni, hogy bármit lehet rosszul, nem rendeltetésszerűen használni, aminek ránk nézve rossz következményei is lehetnek, illetve bárminek a használatához kell időnként gondolkodni is. A Kalóriabázis egy "gép", nem fogja automatikusan tudni, mi a jó az embernek, de bizonyos algoritmus mentén segít kiszámolni bizonyos dolgokat. Sajnos igen, benne van a pakliban, hogy buta, tájékozatlan emberek arra használják, hogy kiszámolják, ha "holnaputánra" akarnak lefogyni, akkor mennyit kéne enniük, függetlenül attól, hogy az emberi biológia nem erőszakolható meg büntetlenül.
2016. nov. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

"m pontosan értem, mit akarsz ezzel. "


Nem is kell :)

2016. nov. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!