Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi 600 kcal-al február 28....

Napi 600 kcal-al február 28. -ra 22 kilót ír hogy lefogyok?

Figyelt kérdés

Csináltam kalóriabázison egy saját oldalt.Most vagyok 80 kg. 164 cm-hez.

58 kg akarok újra lenni és ezért minden nap 600 kcalt eszem, de egészséges dolgokból.

Pl ma ettem reggelire egy danone citromos joghurtot

Ebédre bonduelle zöldséges mexikói keveréket

most uzsira megint ettem danone-t

Vacsira pedig abonettet eszem majd gépsonkával.


Tegnap csirkét ebédeltem rizzsel

és reggelire abonettet ettem.

Szerintetek lefogyok így február végére?

KalóriaBázis szerint igen. És ugye ott számolja a szénhidrátot fehérjét, meg mindent.

Szerintetek?!


20/L


2016. nov. 15. 15:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

#7

Nyugodtan be lehetne a kalóribázist úgy, hogy legyen egy ésszerű minimum,így azt agyhalott nem tud beállítani rajta fasságot.

2016. nov. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
600 kcal az borzasztóan kevés. 1500 kcal ami még úgy elmegy, de nekem azt mondta az orvos hogy napi 1800 kcal az ami egészséges.
2016. nov. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Édes szívem, a citromos danone pont annyit tesz egy diétának, mint halottnak a csók. 600 kalóriával kábé fel is fogsz fordulni két héten belül, nemcsak lefogyni.
2016. nov. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

A kalóriabázis nem rossz, csak kell tudni használni.

Hasonló paraméterekkel küzök, 80 kg-ról lementem 70-re pár hónap alatt. Vezettem a fogyásom, a napi kca-al kb. 1200-1300 között mozog.

Danone joghurtot felejtsd el ha fogyni akarsz , abonettet is, rizs helyett egyél bulgurt, quinoat esetleg basmati rizst. Több fehérjét egyél.

2016. nov. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"de nekem azt mondta az orvos hogy napi 1800 kcal az ami egészséges."


Kinek? Neked?

Bakker, ez nem olyan, hogy az egész világnak egységesen 1800 kalóriát kéne enni. Én pl. 1200kcal napi bevitel körül tartom a súlyom, alacsony vagyok, nő és vékony. 1800 körül már bőven híznék. Az ismerősöm meg közel két méteres pasi, neki a fogyókúrás napi menüje 2000. Közel kétszeres különbség!


Szóval nem, nincs ilyen, hogy ennyi meg annyi az egészséges, mindenki más, abban viszont megegyezhetünk, hogy a 600 az kritikán aluli. Az tuti nem jó.

2016. nov. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__82..


Nesze, pár hónap alatt abbamaradt a menstruációja. Ha tovább folytatja, hosszú távra is meddő lehet a leányzó. És ő 680-at evett naponta. 20 évesen lehetne több eszed. (Bár az se semmi, hogy a szülei az első hét után miért nem vitték pszichológushoz.)

2016. nov. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!