Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sós krumpli önnagában mennyire...

Sós krumpli önnagában mennyire hízlal?

Figyelt kérdés

2016. nov. 15. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:
ha nem léped át a napi kalóriaigényedet semennyire.
2016. nov. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De nem hasábra gondolok,csak főttre,de köszönöm
2016. nov. 15. 21:02
 3/9 anonim ***** válasza:
31%
Jo lenne ha a kaloriaszamolgatos emberek elgondolkodnank azon amit irna, kedves elso. A krumpli mindenhogy hozlal, tomor ch. Ok h van ehy nap kaloriaigenye az embernek de marhara nem minden mibol viszi be. A tapanyg szo mond valamit? Vagy benyomod a palacsintakat ha a kalorialimiteden belul maradsz? Pfff
2016. nov. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

#3

Én szénhidrátszegény diétában ettem krumplit. Nem híztam. Sőt, rohamosan fogytam. NEM HIZLAL mindenképpen a krumpli, csak tudni kell mértéket tartani, és ha abból kinyerte az ember az aznapi szénhidrátmennyiséget, akkor többet nem enni.


A sós krumpli önmagában elég laktató, sokáig kitart az energia, amit ad. De nem szabad vele túlzásba esni. Más zöldség jobb.

2016. nov. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
a sült krumpli se hizlal ha mértékkel eszed és nem léped át a napi kalóriagényedet.
2016. nov. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#3: Bár nem én vagyok a megszólított hozzászóló, egyetértek vele. Én nemhogy a palacsintákat, de a csokitortát is benyomom, ha én készítem s megfelel táplálkozási elveimnek szálkásításkor (bár akkor sok ch nem lesz benne, de ha lenne, se akadályozná meg a fogyást, fogytam már úgy is). Tudok róla, hogy egyeseknek bekavar ez-az, nekem nem. Deficit kell, egészség, jó ételek és minden flottul megy. Akinek bekavar a tömény ch, az ne egye. Nekem nem esik jól, így nem eszem, de ha mégis, akkor is fogyok deficitben (nyilván nem ezen élek, de egy kevés belefér).


Úgyhogy a kalóriatöbblet hizlal, nem vagyunk fényevők, de persze mennyiség, étrend, működés, ízlés kérdése, kinek mennyi krumpli fér be milyen formában. Nekem ugye kevés, ha beféresztem, az chips formájában történik, fritőzben sütve, ezzel az összetételén is javítok magam számára. Nyilván egy kiló nem tenne jót a többi ételem mellé, de egy kevés, amit belekomponálok a napomba, teljesen OK.

2016. nov. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2016. nov. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"A krumpli mindenhogy hozlal, tomor ch. Ok h van ehy nap kaloriaigenye az embernek de marhara nem minden mibol viszi be. A tapanyg szo mond valamit? Vagy benyomod a palacsintakat ha a kalorialimiteden belul maradsz? Pfff"


Ertem, tehat nem a kaloria hizlal hanem a tapanyag.


(facepalm)

2016. nov. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

ÖNMAGÁBAN semmi nem hizlal. Olyan nincs, hogy valaki normálisan étkezik, mozog, tartja a normál súlyát, aztán megeszik egy tányér sültkrumplit, és másnap reggelre hízik 4 kilót.

Hizlaló étel nincs, csak hizlaló életmód. A tápanyag és kalóriaigény gyakorlatilag egyénenként változó, mint ahogy a hajlam is a fogyásra-hízásra. Szerintem majdnem mindenkinek van egy olyan ismerőse, aki napi 3-4000 kalóriát betol, baromi magas szénhidrát aránnyal, és nem hízik egy dekát se.

2016. nov. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!