Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ma megettem 30dkg fornettis...

Ma megettem 30dkg fornettis sajtos pogit, szerintetek az mennyire hizlal?

Figyelt kérdés
Már olyan rég ettem kb. 1 hónapja már, és úgy megkívántam. De amúgy 2 hete már betartom h nem eszem fehér kenyeret csak teljes kiőrlésűt eszek és sok zöldséget, persze naponta 30 percet futok is ha meg nem futok akkor vmilyen egyéb kardiofitnesz dvdre tornázok esetleg még ugrálókötelezem is. (Mert egyébként fogyózom) Csak ezért kérdem?
2010. ápr. 29. 15:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
ha ritkán eszel ilyeneket, és mértékkel, akkor nincs semmi baj, nem hízol el tőle:)
2010. ápr. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
26%
Ha ilyesmit kívánsz, vegyél inkább Norbi Update-es péksüteményt. Ízben van szerintem olyan jó, mint a Fornetti, de kevésbé hízlal.
2010. ápr. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
64%

Jajj haggyuk már ezt a norbis f**ságot! Nézzétek meg emnnyi méreganyag van benne...

Figy ha minden nap eszel 30 dkg ilyen pogácsát sem fogsz hízni ilyen sportolás és mozgás mellett...

2010. ápr. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Csak azért kérdeztem mert kíváncsi voltam és nem akarom tönkre tenni a diétámat csak olyan csábító voltXD (de mint ahogy írtam nem sűrűn szoktam ilyeneket enni)
2010. ápr. 29. 16:03
 5/17 anonim ***** válasza:

én nem fogyózom, de alapból utálom ezeket a fornettis izéket...de egy tuti, ha jó lenne a diétád, nem kivángatnál meg semmi ilyen ócskaságot - nézd át az étrended



nem mellesleg, ha lemozgod, akkor akár még csokitortát is ehetsz ;)

2010. ápr. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
31%

A lófaszt nem hízlal... egy 10dkg fornetti minimum 350-400 kalória, és abból 30dkg annyi, hogy max. egy tányér levest és 2 dl tejet ehetsz mellé egész nap.

De nyugi, futással 10 dekát egyből le is dolgozol...szerintem ma már ne nagyon egyél....max egy narancsot:(


26.L

2010. ápr. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
66%
Csak kíváncsiságból kérdem a mocskosszájú hozzászólót: honnan veszi, hogy "méreganyag"(?) van az Update termékekben? Milyen laboratóriumi vizsgálattal mutatta ezt ki? És hogyan lehet az, hogy én már egy éve csak Update pékségben veszek sütit, mégis energikusabb vagyok, mint valaha, nem utolsósorban pedig nincs rajtam egyetlen plusz kiló sem? Mérhetetlenül buta ember lehetsz, de legalább ne adj tanácsokat másnak, tartsd meg magadnak az ostoba elméleteidet. 30 dkg fehér lisztes-cukros pogit NEM lehet 30 perc mozgással leugrálni, csak ha egész nap nem fogyaszt semmi mást, de itt nem ez a helyzet.
2010. ápr. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
67%

utolsónak:

[link]


amugy én megeszek minden más vagy harmadnap kb 15 dkg fornettit. mégsem hízok.... nem ezen múlik

2010. ápr. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: azóta már megjelent több cikk, amiben független szakértők " fényesre mosták" a nevét. Ha már vádaskodsz, akkor legyél naprakész. :)
2010. ápr. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Jaaaaj, de szeretem az ilyen -énmindennapmegeszekkétlovatmégsemhízok- típusú hozzászólásokat. Jó neked, hogy megteheted, de a kérdező veled ellentétben éppen fogyózik. Menj, keress egy fikázzukegyüttNorbit topikot, ott oszd az észt.
2010. ápr. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!