Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ma megettem 30dkg fornettis...

Ma megettem 30dkg fornettis sajtos pogit, szerintetek az mennyire hizlal?

Figyelt kérdés
Már olyan rég ettem kb. 1 hónapja már, és úgy megkívántam. De amúgy 2 hete már betartom h nem eszem fehér kenyeret csak teljes kiőrlésűt eszek és sok zöldséget, persze naponta 30 percet futok is ha meg nem futok akkor vmilyen egyéb kardiofitnesz dvdre tornázok esetleg még ugrálókötelezem is. (Mert egyébként fogyózom) Csak ezért kérdem?
2010. ápr. 29. 15:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi bajotok van Norbival? kicsit ugyan van gondom vele, hogy 2 után nem ehetek sárgadinnyét, de este 10-kor kárpótolom magam egy adag marharostélyossal :D :D :D :P
2010. ápr. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Mostanában "divatos" Norbit szidni, persze nem azok, aki az update szerint étkeznek, mert ők fogynak vele, mégpedig szenvedés nélkül...
2010. ápr. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nagyon, és a 30 dekát nem nevezném "mértékkel"-nek.

15 dekára még azt mondtam volna, h egészségedre, de ez baromi sok. Inkább egyél gyakrabban, ha szeretetd, de csak 10-15 dekát.

2010. ápr. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
65%
Pontosan ez h tisztára mosták a nevét, és mostmár megint mindenki kétkézzel tömheti magába m ez jajj de egészséges. Egész életedben ezeken a kajákon akarsz élni? Persze ha neked kivitelezhető.... Csak ha belegondolnál hogy mennyi pénzt elköltesz ezekre a cuccokra, a feléböl sokkal egészségesebben tudnál táplálkozni (és fogyni). Persze mindenki azt csinál amit akar. Ez csak egy véleméy volt...
2010. ápr. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
tudom én is h drága azért is nem szoktam sokszor ilyeneket venni
2010. ápr. 30. 17:00
 16/17 anonim ***** válasza:
56%
te jó atya úr isten? MEKKORA BELED VAN HOGY ENNYI FORNNETTIT MEG TUDSZ ENNI?
2010. aug. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
En ma megettem ...4-5darabot.. de 30dkg az hany darab? :)
2011. szept. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!