Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen ételeket ajánlotok...

Milyen ételeket ajánlotok reggelire, ebédre, vacsira? Mindenféleképpen egészséges kéne ugyanis diétázom.

Figyelt kérdés

Zúzott avokádó teljes kiőrlésű kenyérrel, vagy natúr joghurt zabpehellyel, gyümölcsökkel (alma, narancs)legyen reggelire?

És az lenne még egy fontos kérdés , hogy olvastam egy olyan cikket miszerint diéta alatt nem szabad sok gyümölcsöt fogyasztani mert sok gyümölcscukrot tartalmaz. Egy nap 1-2 alma belefér a honlap leírása alapján. Azonban én nagyon sok gyümölcsöt fogyasztok. Iskolába járok és azt eszem ebédre ( nem vagyok menzás ) 1 narancsot szoktam, 1-2 almát és ha van itthon akkor 1 körtét is mellé. Azonban mikor hazamegyek akkor salátát eszem tojással és ennyi volt egy napom. Szerintetek sem jó ilyen nagy mennyiségű gyümölcs vagy ez hülyeség? (Gyümölcscukron kívül nem viszek cukrot a szervezetembe)



2016. dec. 2. 20:02
 1/1 anonim ***** válasza:
80%

Sok gyümölccsel is lehet fogyni, ez étrend- és emberfüggő. Nekem egy alma se férne bele, de van, akinek sok is. Ha neked ennyire fontos, csak emiatt nem hagynám el, amúgysem eszel meg 3 kilót. Energia a gyümölcscukor is. A deficit a döntő. Perze az emberek véleménye a "semmi gyümölcs, főleg délután nem, mert azonnal zsírba megy"-től a "3000 kcal gyümölcstől is csak lefogysz, ha kevés a zsírbevitel"-ig terjed. Egyik véglet sem igaz.


A reggeliben nem tudok segíteni, végülis igen hasonlóak, bár én szeretem hanyagolni a glutént s amúgyis jó dolog tud lenni a gyümölcsös zab, míg az avokádót nem tudom szeretni. De ez én vagyok, én magam egyiket sem eszem.


VISZONT, most olvasom, hogy ebédre eszel gyümölcsöt, a szintén szénhidrátos reggelid után. A gyümölcs szerintem nem ebéd. Viszont az összbevitel dönt... Az a gond, hogy akkor a salátába kell vagy 8-10 tojás, különben hogy viszel be elég fehérjét? A többi tápanyagról nem tudok nyilatkozni, de többet kellene enned normális ételeket.

2016. dec. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!