Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek 1000 kcal-as...

Szerintetek 1000 kcal-as etrenddel fogyhatok?

Figyelt kérdés
Idaig se ettem sokat, csak este mindig es tipikus csokin es kenyeren elo voltam. Kcalba kb 500al csokkentettem amennyit alapjaraton ennek. Heti 3szor sulyzos edzek es heti 3szor ennek kb 20dkg tesztat, kenyeret, lisztes dolgot, amelyik napon edzek hogy legyen erom. Szerintetek?

2016. dec. 8. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ennyitől be fog lassulni az anyagcseréd, és nem fogsz fogyni. 1200 kcal és megfelelő makró értékek alatt csak koplalsz, ami hosszútávon nem jó.
2016. dec. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%

Sokkal jobban jársz ha nem kalóriát,hanem glikémiás indexet számolsz.

Heti háromszor tészta...semmiképp!

Inkább olyan dolgokat egyél,amik lassan,de tartósan emelik a vércukorszintedet és serkentik az anyagcserédet, hiszen csak így érhető el tartós fogyás.

A legfontosabb,hogy soha ne éhezz.

A koplalástól csak raktározni fog a szervezeted és lelassul az anyagcseréd.

Nekem 16 kilót sikerült lefogynom ezzel a módszerrel:

Reggelire ihatsz tejet, tehetsz bele egy kis kávét is,ha úgy jobban szereted,de ne rakjál bele külön cukrot. Ehetsz hozzá 70-75%-os étcsokoládét.

Ebédre a legjobb,ha zöldségekből készült krémlevest eszel (cukkini,padlizsán,póréhagyma,sütőtök...stb).

Én vegetáriánus vagyok,így nekem nem tartalmaz húst az ebédem, de ha te eszel,ne túl zsírosat egyél.

A burgonya,rizs a legrosszabb,amit ehetsz,így ezeket kerüld el messziről.

Naponta 2x (pl. ebéd után és a vacsora mellé) egyél meg egy gyümölcsöt (alma,körte...stb) és igyál mellé zöld teát (cukor nélkül).

Vacsorára jó valami fehérjedús étel zöldségekkel, pl. tojás -> főtt-,lágy-,tükörtojás, zöldséges omlett, valami lágyabb sajt (feta, kéksajt, Anikó sajt).


Lehet,hogy először úgy érzed magad,mint aki az egész napját evéssel töltötte,de nem telik el néhány nap,és észre fogod venni,hogy teljesen átalakul a szervezeted és a kilók száma is pár hét (akár 1-2 alatt) csökken.


Remélem tudtam segíteni.

2016. dec. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%

"A burgonya,rizs a legrosszabb,amit ehetsz,így ezeket kerüld el messziről. "


Hahaha! Tényleg rossz. Akkor magyarázd már el nekem, hogy hogyan ment le 33 kg nekem? CH bevitelemet jázmin, basmati és barna rizsből oldottam meg.

Gyümölcsöt, mint cukrot ajánlasz, meg zsíros húst! "érdekes" egy étrend. egyenes út a szívbetegségekhez, mert ugyan a zsírból nem lesz zsír, viszont az érfalra lerakódik hosszútávon.


Kérdező! Egyél sovány húsokat(csirkemell, pulykamell), halakat(tilápia, fogasfilé, esetleg pangasius). fogyassz sok zöldséget(brokkoli, cukkini, padlizsán, karfiol, kelbimbó, stb.)

Reggelire egyél zabot vagy tojást. vacsorára sovány túró pl vagy cottage cheese.

2016. dec. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én nem ajánlok semmit, hisz mindenkinek más a jó...

De 1000 kcal súlyzós edzéssel, au... Félteném az izmaim s joggal.


Egyél többet, inkább mozogj többet s nem ártana egy jobb étrend. Bár természetesen kenyérrel is lehet fogyni, csak sokunknak úgy nehéz és/vagy nem tartjuk jónak.

2016. dec. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azért csak írok valamit. Sok embernek nagyon kis kalóriabevitelnél már csak kevés szénhidráttal, zsírosabban megy :) Számít az étkezések száma, az időzítés... Ki képes pici étkezéseket tartani, ki nem (van, aki 1000-1200 kcal alatt képtelen enni, mert iszonyúan éhes marad). Van, akinek sokat számít a térfogat, a rost... De mindenkinek ki kell tapasztalni, neki mi a jó.


A sok zöldség kb. mindenkinek barátja fogyáskor.

2016. dec. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!