Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sokszor próbáltam már fogyni,...

Manócska1 kérdése:

Sokszor próbáltam már fogyni, de mindig feladtam.38 éves leszek nemsokára, nő vagyok.82 kiló és 165 cm. Tanácsolnátok valamit?

Figyelt kérdés
fogyókúra,próbálkozás,feladás,tanács

2016. dec. 26. 11:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ha könnyű lenne, mindenki modellalkatban rohangálna.
2016. dec. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek,megpróbálok valamit kezdeni magammal
2016. dec. 26. 17:35
 13/17 anonim ***** válasza:
En pl azzal szoktam atlendulni a holtpontokon, hogy ha megeszem azt az ahitott csokit, akkor kb fel oraig leszek boldog, utana ugyanolyan rosszul fogom erezni magam a boromben... de ha most eros leszek, es kibirom, hogy ne egyek belole, akkor utana milyen jo lesz majd egesz nyaron felszabadultan setalni a strandon, vagy egesz evben orommel menni vasarolni.
2016. dec. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ha jó az étrended és megvan benne minden, amire a szervezetednek szüksége van, akkor nem fogod feladni. Ne dőlj be mindenféle buta "fogyókúrának", tervezd meg jól az étrendedet (olvass utána a makróknak, vigyél be sok vitamint és rostot zöldségekből, kerüld a cukros, lisztes, feldolgozott ételeket, csak vizet és gyógyteát igyál), és válassz olyan mozgásformát, amiben örömöd leled. Ha nincs ilyen, kezdd kicsiben, napi séták, lépcsőzés, jobb időben biciklizés... Ahogy mennek le a kilók, egyre jobban fog esni a mozgás.
2016. dec. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Szia, én 39 éves vagyok, 162 cm és novemberben kezdtem életmódot váltani. 76 kilóról indultam, eldöntöttem hogy az év végégig 70 kiló alá megyek és sikerült, most 69,5 kiló vagyok. Sok centi is lement mindenhonnan, közben egyáltalán nem koplalok és imádom az edzést is. Mondjuk elszánt vagyok és pozitív. Célom májusra a 60 kilót elérni, bár igazából az számít hogy nézek ki és hogy érzem magam, nem egy szám a mérlegen. Ha érdekel, írj rám privátban és elmondom, mit hogy csináltam. Motivációhoz pedig javaslom Szabó Péter videóit a youtube-on, van két remek könyve is. Brian Tracy is nagyon jó, a fónix szeminárium előadás formájában és pdf formátumban is elérhető.

Fontosak a pozitív megerősítések és a határozott célok kitűzése.

2016. dec. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Sokkal jobb a szitu mint gondolod. Ha 82 éves, és 165 kg lennél, na az lenne nehéz helyzet. :D
2017. jan. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Lefogytál?
2018. jún. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!