Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti is ilyen sokat szedtetek...

Ti is ilyen sokat szedtetek fel az ünnepek alatt?

Figyelt kérdés

December 20.án mértem magam akkor még 74 kg voltam. Aztán jött a karácsony, rokonlátogatások nagy evések meg minden, tény hogy most nem annyira fogtam vissza magam és többet ettem mint szoktam, de azt nem gondoltam volna hogy 8 kilot felszedek ilyen rövid idő alatt, mert ma 80at mutatott a mérleg! Ti mennyit szedtetek fel? Volt már ilyen brutális hízásotok ilyen rövid idő alatt?

16/L



2017. jan. 1. 18:59
 1/8 anonim válasza:
41%
Az ünnep nem egyenlő azzal, hogy megállás nélkül kell zabálni. Attól, hogy eszel mindenhol, mindenkivel, még lehet mértékkel. Ez a testünknek sem tesz jót. Biztosan egészségtelen! Én szerintem 1kgot sem híztam.
2017. jan. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igazán cserèlnèk veled. Èn fogytam kèt kilót az ünnepek miatt. Pedig hízni szeretnèk, bár közre játszott az is, hogy egy több èves kapcsolatom megingott a szünet alatt ès ful egyedül töltöttem.

Most már nem tudsz mit tenni, vagy is úgy èrtem, hogy már adott az a plusz 8 kiló.

Most már igyekezz ezt ledolgozni ès kicsit diètázni. Kocogj, tornázz, tègy ellene!:)

Tènyleg nem szabad mèrtèktelenül enni mèg akkor sem, ha ünnep van.

2017. jan. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Volt és sajnos van is. Legutóbb pont az említett ok miatt 5 kilót sikerült felszednem, ez karácsony után pár nappal volt, azóta nem mertem ráállni a mérlegre, de már most érzem, hogy kb. azóta 3 kilóval lettem nehezebb! Talán soha az életben ennyi még nem voltam :(

Gyorsan le kéne adnom minimum 5-öt.

2017. jan. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%

Nem híztam semmit, de nem is szoktam.

Képtelen vagyok gyorsan hízni, ettől sosem félek.

Viszont nem fogytam :( A csudába. Bár sosem fogyok az utóbbi években, de reménykedni azért lehet. Elvileg tudopm a módszert, csak valami mindig közbejön...


Azt mondjuk nem értem, hogy miért kell hasfájásig enni heteken át... Nekem az nem jó, így nem teszem.

2017. jan. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

80-74 szerintem 6 és nem 8. Tehat csak 6-ot hiztal. Aminek talan a fele ha zsir. A rengeteg szenhidrat iszonyat mennyiségű vizet kepes megkötni. Ha vissza állsz le is ugrik figyeld ki.

A kérdésre válaszolva en speciel egy dekat se hiztam ami nagyon meglep. Igaz minden nap sulyzoztam vagy napközben gyalogoltam.

N/30 55 kg

2017. jan. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia! Nyugi, az a hat kiló plusz nem színtiszta zsír, talán a fele az kb, ami tényleges hízás. Salakanyagok meg víz, ami ilyenkor hirtelen szintén felhalmozódik a szervezetedben az össze-vissza kajálástól. De legyen ez tanulság, tanulj meg mértéket tartani ilyenkor is. Legalább csak egy kanállal kevesebbet szedj, mint szednél. Már sokat tettél.

Én nem hiztam idén, sőt, fogytam közel két kilót. Én nagyon komolyan életmódot váltottam, nem zökkentettek ki az ünnepek belőle. Egyedül szenteste ettem egy szelet rántott húst meg krumplipürét, ezeket pedig most mar egyébként nem szoktam. De az ünnep többi napján tartottam magam a megszokott saját egészséges étrendhez. Még nagyon messze van a kitűzött célom, de hihetetlen jó érzés, hogy életemben először nem zabaltam rommá magam az ünnepek alatt és most csodálatosan erzem magam a bőrömben

2017. jan. 2. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én 3 kilot híztam
2017. jan. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csütörtökön 73 voltam, ma reggel 78at mutatott a mérleg. Csütörtökön edzettem utoljára, azóta csak zaba. Letoltam egy 1,5 órás szobabicikli edzést, ráálltam a mérlegre ismét: 74,5 ez tök reális 4 nap durva zaba/pia 1,5 kiló hízás. Neked is vissza fog menni 76-7 körülre pár nap alatt, az meg nem meglepő, hogy az ember 2 héten keresztül zabál, akkor feljön 2-3-4 kiló.
2017. jan. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!