Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Utolsó 10kg . Nem megy....

Utolsó 10kg . Nem megy. Segítség?!

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Lassan-70kg szaladt le rólam. Okosan sport plusz diéta.sajna a bőröm eléggé megrogyott így plasztika kell. Szeptemberre lenne az időpont viszont még van 10kg. És nem megy. Mit csináljak. Napi 2edzésre megyek.reggel vagy súlyzó vagy kardio este csak kardió. És nem mozdul a mérleg sehova. Probálom a kajám hintáztatni de erre sem. Most vettem super fat burnert hátha. Erről nem tudok még nyilatkozni. De valakinek valami ami segitene. Tök pánik van mert már január van . Van még 8hónap a 10kgval és egyre szomorúbb vagyok.

Köszönöm ha segítesz🙃



2017. jan. 7. 09:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Milyen vitaminokat szedsz? Én edzés alatt nem szedtem vitamint. Hízlalhatnak egyes vitamin típusok is.
2017. jan. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Komplex multivitamin.😱😱😱 most hagyom abba😂😂
2017. jan. 7. 19:25
 13/14 anonim ***** válasza:
Az a 10kg a bőröd lesz.Valószínűleg elérted a "leszálkásodott" formát,csak nem látszik (még).
2017. jan. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Hát fene sem tudja. Azért van rajtam fogni való bőven ,és a körülöttem lévő hímek még mindig nem látják az igazi csajszit szoval, annak a 10nek ugrania kell. De köszönöm🤗🤗
2017. jan. 8. 15:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!