Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon bűntudatom van?

Nagyon bűntudatom van?

Figyelt kérdés
Ma azt hiszem túlságosan sokat ettem. Elhatároztam, hogy ma már nem fogok, de a szüleim ragaszkodtak egy közös vacsorához, aminek egyszerűen nem bírtam ellenálni. Így bezabáltam egy csomó sültkrumplit és még sorolhatnám. Most nagyon nagyon rosszul érzem magam emiatt. Nem csak lelkileg vagyok rosszul de a hasam is fáj, mert elszoktam ettol a nagy kaja mennyiségtől. Mit tehetnék?

2017. jan. 7. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Öltözz fel és menj ki sétálni másfél órára.
2017. jan. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Holnap egyél normálisan, semmi gond!
2017. jan. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Néha lehetnek ilyen napok mikor kicsit elengeded magad. Holnaptól térj vissza a rendes kerékvágásba.
2017. jan. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
20%
szegény! tudlak sajnálni amugy. néhány embernek ez a legnagyobb gondja. ne zabálj annyit oszt nem fogsz a hülye kérdéseiddel másokat fárasztani. degenerált
2017. jan. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagyon nem értem hogy az étkezés miért bűn?

Az hogy sokat ettél, mert jól esett ebben sincs bűn. Jó nem a legegészségesebb, de nem fogsz ebbe belehalni. Ha fogyózól akkor is ehetsz nyugodtan, csak mozogj rendszeresen és nem lesz baj hidd el.

2017. jan. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!