Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Minden evés után bűntudatom...

Minden evés után bűntudatom van, miért?

Figyelt kérdés

18/l

167cm 55kg

Szeretnék fogyni. Minden evés valamikor ivás után is bűntudatom van. Ha iszok egy ásványvizet már azután is, hogy "mi lett volna ha inkább vizet iszok"

Meg ha vacsira párolt zöldségből is többet eszek akkor is ugyan eg van(egész este nem tudok aludni mert ezen agyalok)

Ma meg mégnagyonn a bűntudatom, mert már nagyon régen ettem valami finomat és most ettem egy szelet cseresznyés pitét(igaz paleo) de akkor is.:(


2015. aug. 13. 13:03
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
52%

Mert mindig csak a fogyókúrán jár az agyad. Vagy mindenhol ezt látod.


Ettél te már jóízűen normálisan?

2015. aug. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Őszintén..... nem vagyok benne biztos😕
2015. aug. 13. 13:23
 3/27 anonim válasza:
22%
Azért van bűntudatod evés után,mert ettél.
2015. aug. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Ez igaz, ezt én os tudom, de ez nem normális... Vagyos ezt mondják nekem
2015. aug. 13. 13:30
 5/27 anonim ***** válasza:

Azért mert nem vagy tisztában az étkezés alapjaival sem arról nincs rendes képed, hogy néz ki egy étrend, fogyni nem csak koplalással lehet sőt... jól ütemezett, minőségi ételből AMI FINOM IS degeszre tömheted egy szálkásító, kalóriadeficites étrend alatt is, ha az jól van összerakva...


[link]


Olvass, tájékozódj ( ne csak a fenti linken, mindehonnan) ezenfelül ha sportolnál is valamit garantáltan nem lenne bűntudatod mert érteni fogod, hogy a szervezted hogyan dolgozza fel az adott ételt és miért van rá szüksége, de az eredmények sem maradnának el.

2015. aug. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam le, hogy sportolok? Ez akkor kimaradt: futni szoktam meg sokat sétálni,
2015. aug. 13. 13:38
 7/27 anonim ***** válasza:

Kezdeném azzal, hogy ezzel a súllyal mi a fenének fogyókúrázol???


Már így sovány vagy, éppen csak nem kórosan!


Bántás nélkül (komolyan): mielőbb keress fel egy pszichológust, amíg még nem késő!


Ha esetleg van is zsír-izom aránytalanság (amin ráadásul pont nem a fogyás, hanem a tömegnövelés segítene...), az ilyen mértékű evés utáni bűntudat mindenképpen komoly pszichés problémára utal!

2015. aug. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

168/62vagyok, es nincs rajtam felesleg... kiváncsi lennek, hogy nezel ki, mert nekem 55 kgval kilatszik a bordam.

Ez nem normalis! Pszichologussal beszelj!

2015. aug. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Sajnos velem is ez van és borzasztó. Ha este bekapok valamit, akkor utána összeszorul a gyomrom az idegességtől, hogy bárcsak ne ettem volna meg. Régen voltak étkezési problémáim, most próbálok leadni pár kilót, de sajnos megint azt érzem, hogy kezdek átesni a ló túloldalára. Folyton a kalóriákat számolom, addig nem is eszem, míg nem számoltam ki, hogy mennyi kalória van benne. Pedig mindennap úszom, vagy jógázom minimum 1 órát. De így is bűntudatom van, ha eszem. :( Sajnos érdemben nem tudok segíteni, de velem is ez van.
2015. aug. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim válasza:
78%
Szerintem, neked egy jo pasi kellene, meg napi 3- 4 ora szex. Egy kis endorfin kura helyre rakna az onkeped. Ezt teljes tisztelettel irom nem leszolas kepp.
2015. aug. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!